Фонд соціального страхування

10 Лютого, 2022 р., 14:25
Нагадуємо, що при поданні заяв-розрахунків  по е-лікарняних працівників за сумісництвом до робочих органів  Фонду соціального страхування України необхідно зазначати номер  лікарняного до знаку крапки, не вказувати  крапку і цифру після крапки у номері листка непрацездатності. Зазначена цифра є технічною інформацією про те, що це копія електронного лікарняного, а застрахована особа, якій сформований лікарняний працює за сумісництвом.
10 Лютого, 2022 р., 14:19
Згідно наказу  Міністерства охорони здоров'я «Про внесення змін до деяких наказів МОЗ»  від 26.01.2022 № 171, стосовно медичних висновків про тимчасову непрацездатність та електронних лікарняних, паперові листки непрацездатності продовжать видавати у чотирьох виключних випадках до 1 травня 2022 року.
25 Січня, 2022 р., 16:15
На підставі проведеного аналізу  видатків на матеріальне  забезпечення застрахованих осіб по Дрогобицькому відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (надалі –Відділення)  у 2021 році в порівнянні з 2020 роком спостерігається зменшення кількості  осіб на 1,4%  та кількості днів  тимчасової непрацездатності  на 11,7%. За вищевказаний період зросла  кількість  листків непрацездатності на 0,3% , це пояснюється тим, що у 2021 запроваджено електронні лікарняні, середня тривалість яких значно менша ніж паперових. В цілому  середня тривалість  листків непрацездатності   у 2021 році зменшилася в порівнянні з 2020 роком  на 11,9%. Витрати за рахунок коштів Фонду зросли  на 1,6% або 420,1 тис. грн, що пояснюється зростанням  середньоденної допомоги на 15%  або 36,41 грн.
17 Грудня, 2021 р., 09:53
За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.
08 Листопада, 2021 р., 10:46
Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації
28 Жовтня, 2021 р., 09:33
    Коли е-лікарняний по вагітності та пологах можна брати до оплати?
28 Вересня, 2021 р., 09:39
    Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.
24 Вересня, 2021 р., 12:46
      ПФУ наголосив, що інформація про персональні дані застрахованої особи завжди повинна бути актуальною та ідентичною як в ПФУ, так і в інформаційній системі охорони здоров’я
22 Вересня, 2021 р., 11:30
    Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.
16 Червня, 2021 р., 12:39
        Із 04 червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі «е-лікарняних».