Фонд соціального страхування

11 Червня, 2021 р., 11:43
11.06.2021 Дрогобицьким відділенням УВД ФССУ у Львівській області перераховано кошти на фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам згідно заяв-розрахунків, прийнятих за період з 15.04.2021 по 16.04.2021 включно.
11 Червня, 2021 р., 11:40
    В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.
11 Червня, 2021 р., 11:37
Звітність з ЄСВ з типом «Довідковий»
26 Травня, 2021 р., 14:41
У кожному господарстві на сьогоднішній день використовуються і зберігаються отрутохімікати. До роботи з отрутохімікатами роботодавець зобов’язаний залучати тільки працівників, які пройшли медичні огляди. Так, працівники, направлені на роботу з отрутохімікатами, повинні проходити обов’язкові попередній (під час прийняття на роботу) і періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди.
26 Травня, 2021 р., 14:38
Одним із напрямів роботи Фонду соціального страхування України є забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням. Так, за підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.