Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Громадське обговорення

25 Листопада, 2021 р., 11:58
Відповідно до «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 повідомляємо Вас про ініціювання проведення громадського обговорення щодо:  «Присвоєння Вороблевицькому загальноосвітньому закладу середньої освіти І-ІІІ ст. звання ім. Героя України Шілінга Йосипа Михайловича».
19 Жовтня, 2021 р., 09:40
___________ (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб'єктом господарювання)
06 Жовтня, 2021 р., 15:40
Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул.Кузьми Пелехатого в с.Опори Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 28.01.2021р. №172 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закон України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.1.1.14-2012 “Склад та зміст детального плану території”, ДБН  Б. 2.2-5:2011 “Благоустрій територій”, Схеми планування Дрогобицького району. Основні техніко -економічні показники. Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,0068 га, передбачає собою будівництво та обслуговування індивідуального гаражу. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення. Замовник: Меденицька селищна рада.
06 Жовтня, 2021 р., 15:25
Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул.Кузьми Пелехатого в с.Опори Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 28.01.2021р. №173 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закон України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.1.1.14-2012 “Склад та зміст детального плану території”, ДБН  Б. 2.2-5:2011 “Благоустрій територій”, Схеми планування Дрогобицького району. Основні техніко -економічні показники. Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,0069 га, передбачає собою будівництво та обслуговування індивідуального гаражу. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення. Замовник: Меденицька селищна рада.
06 Жовтня, 2021 р., 15:22
Проект детального плану території земельної ділянки для реконструкції житлового будинку під магазин по вул.Дрогобицькій, 5 в смт.Меденичі Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 31 .03.2021р. №384 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закон України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.1.1.14-2012 “Склад та зміст детального плану території”, ДБН  Б. 2.2-5:2011 “Благоустрій територій”, Схеми планування Дрогобицького району. Основні техніко -економічні показники. Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,1387 га з кадастровим номером 4621255400:01:002:1024, передбачає собою реконструкцію житлового будинку під магазин. При розробці даного ДПТ не передбачено комплексний благоустрій території. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення. Замовник: Меденицька селищна рада.
06 Жовтня, 2021 р., 15:19
Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд по вул.Молодіжній в с.Грушів Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Грушівської сільської ради від 17.07.2020р. №672 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закон України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.1.1.14-2012 “Склад та зміст детального плану території”, ДБН  Б. 2.2-5:2011 “Благоустрій територій”, Схеми планування Дрогобицького району. Основні техніко -економічні показники. Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,2500 га, передбачає собою будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення. Замовник: Меденицька селищна рада.
06 Жовтня, 2021 р., 15:17
Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд по вул.Новій, 44 в с.Верхній Дорожів Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Верхньодорожівської сільської ради від 16.12.2019р. №586 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закон України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.1.1.14-2012 “Склад та зміст детального плану території”, ДБН  Б. 2.2-5:2011 “Благоустрій територій”, Схеми планування Дрогобицького району. Основні техніко -економічні показники. Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,2394 га, передбачає собою будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення. Замовник: Меденицька селищна рада.
29 Вересня, 2021 р., 14:24
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
22 Вересня, 2021 р., 11:41
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів  №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання  про затвердження детального плану території земельної ділянки для встановлення МАФ з продажу хліба та хлібобулочних виробів(будівництво та обслуговування будівель торгівлі ) по вул.Дрогобицька в смт.Меденичі  Дрогобицького району Львівської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь