22 Березня, 2021 р., 14:52
Службою у справах дітей Меденицької селищної ради спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг Меденицької селищної ради та сільськими старостами у березні проведено обстеження  умов проживання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з кризових сімей.
23 Лютого, 2021 р., 15:30
Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України -2021» (далі-Конкурс), мета якого популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
03 Лютого, 2021 р., 14:23
Відповідно до повноважень, визначених ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», згідно графіку перевірки, затвердженого наказом начальника служби у справах дітей Меденицької селищної ради від              16.01.21 № 2-ОД, службою проведено перевірку стану правовиховної роботи у  Меденицькій ЗОШ І-ІІІ ст. та Летнянському НВК І-ІІІ ст.
11 Січня, 2021 р., 10:47
У відповідності до ст. 56 Цивільного кодексу України,  ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» органами опіки та піклування, що вирішують питання у сфері захисту прав та інтересів дітей, є виконавчі комітети сільських, селищних рад.
21 Грудня, 2020 р., 12:24
Через поле у наш край приходив Святий Миколай.
04 Грудня, 2020 р., 15:11