15 Лютого, 2024 р., 11:07
15 лютого - Цей день приурочений до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
12 Лютого, 2024 р., 16:32
Батьки, діти, дружини, сестри та брати, друзі — практично у кожній сім'ї нині є близькі серцю люди військовослужбовці. Кожен переживає розлуку та тривожне чекання по-своєму. Хтось хотів би ізолюватися, а хтось — розділити непосильну ношу з друзями й відчути підтримку та допомогу. Тому запрошуємо родичів військовослужбовців (разом з дітьми) взяти участь у  психологічній розгрузці в реабілітаційному центрі «Назарет» с. Добрівляни Дрогобицького району.
07 Лютого, 2024 р., 09:55
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
06 Лютого, 2024 р., 15:35
Надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в Україні, ґрунтується на необхідності забезпечення їхньої безпеки та задоволення базових потреб в умовах кризи.
02 Лютого, 2024 р., 09:57
02.08.2023 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 N› 783 «Деякі питания функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної aгpeciï Російської Федерації “ЕкоЗагроза”», якoю затверджено:
01 Лютого, 2024 р., 16:04
22 спортивні  команди зі шкіл Меденицької громади  братимуть участь у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році з ініціативи Президента України.
31 Січня, 2024 р., 17:10
ІІ ФЕСТИВАЛЬ – ОГЛЯД ВЕРТЕПІВ  «ДУХ РІЗДВА ЄДНАЄ ПОКОЛІННЯ»
30 Січня, 2024 р., 09:45
Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки. Один із способів попередити і нагадати  кожній жінці про цю недугу. Розповісти про це захворювання, його симптоми, способи профілактики і про те, як отримати лікування, якщо ви захворіли. Поки ж закликаємо бути уважними до свого здоров’я і регулярно відвідувати профілактичні медичні огляди.
26 Січня, 2024 р., 15:43
Наприкінці 2023 року реалізовано проєкт "Поточний ремонт приміщень відокремленого структурного підрозділу «Дрогобицька районна лікарня №3 с. Грушів»". Даний проєкт був організований Благодійним фондом "МХП - Громаді" Фонд "МХП-Громаді", в рамках конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» #Час_діяти_Україно!. Ремонт у медичній установі вдалося провести завдяки злагодженій роботі і спільного фінансування  Фонду «МХП-Громаді», БО «БФ  «Інтелігентна організація» і за кошти селищного бюджету Меденицької селищної ради.
23 Січня, 2024 р., 16:21
До 105 річниці акту воз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня відбулася акція єднання.  Захід,  організований Дрогобицькою районною військовою адміністрацією відбувся на Перехресті Героїв в День Соборності України. Символічне коло єднання утворили учасники акції «Наша єдніст – наша зброя».