17 Квітня, 2020 р., 17:14
Великдень – це свято, яке приносить у наші сім´ї злагоду, закликає творити добрі діла та бути милосердним. Цього року напередодні великого християнського свята ми хотіли підтримати людей, які потребують нашої допомоги. Відтак, цього тижня у рамках благодійної акції фахівець із соціальної роботи Меденицької селищної ради організувала доставку Пасок від Меденицької пекарні для сімей Меденицької ОТГ, які опинилися у складних життєвих обставинах.
17 Квітня, 2020 р., 11:40
З щирим серцем і з великою радістю вітаю жителів та гостей Меденицької громади з Світлим Днем Христового Воскресіння!
17 Квітня, 2020 р., 10:29
     Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» передала для Меденицької громади  маски, захисні костюми, респіратори, одноразові рукавиці та антисептики. Засоби захисту від COVID-19 будуть передані в Меденицьку лікарню.
17 Квітня, 2020 р., 09:58
Меденицька громада, Вітає Меденицьку місцеву пожежну команду з День пожежної охорони.
14 Квітня, 2020 р., 10:50
   За ініціативи БО «Львівська освітня фундація» голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак  разом із фахівцем з соціальної роботи Іриною Кобільник   провели благодійну акцію щодо забезпечення у період карантину сімей пільгових категорій продуктовими наборами.
06 Квітня, 2020 р., 11:11
      Дрогобицьким тереторіальним центром виділено соціальні пакети для одиноких, які перебувають на обліку у районному територіальному центрі одиноких та непрацездатних людей. Селищною радою були доставлені продуктові набори, які будуть доставленні за місцем призначення.
03 Квітня, 2020 р., 12:07
     Шановні одержувачі житлових субсидій, на численні Ваші звернення щодо різної суми нарахованої субсидії у 2020 році, повідомляємо наступне.