Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

19 Листопада, 2021 р., 14:06
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що Порядок укладання договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі – Договір) є правовим документом, у якому сторони визначили свої права й обов’язки, виконання яких сторонами Договору є обов’язковим.
19 Листопада, 2021 р., 14:04
  У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що об'єктами декларування не можуть бути, зокрема, кошти в національній та іноземній валютах, які на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації перебувають у готівковій формі (п.п. «г» п. 5 підрозд. 94 розд. ХХ ПКУ).
19 Листопада, 2021 р., 13:49
     В с. Літиня вручили  пам’ятні відзнаки «Батьківське серце» синам Петру та Назару Яцківим, батько яких загинув під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Ця відзнака – пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотньому боці кулона нанесено прізвище, ім’я  загиблого батька Яцківа Петра та додається іменне посвідчення синам. Ідеєю створення такої символічної нагороди  є те, щоб кожна дитина загиблого Героя могла носити частинку батьківського серця з собою, як оберіг.  Відвідали сім’ю загиблого, вручили відзнаки та пам’ятні подарунки голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин, секретар ради учасників АТО/ООС та сімей загиблих при Дрогобицькому міському голові Тарас Віцик, заступник  Меденицького селищного голови Іван Пурій, староста округу Анна Ткач, депутат Меденицької селищної ради Роман Марків, заввідділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Дем’яновська. Такі заходи дозволяють підтримати сім'ї загиблих, нагадати їм, що вони не залишились наодинці зі своєю втратою та вшанувати пам'ять наших героїв. Історія України наполегливо переконує, що боронити рідну землю завжди було нелегкою справою. Війна забирає найсміливіших, найвідданіших. Українці героїчного минулого та сучасники, не вагаючись, боронили рідну землю і вдень, і вночі, аби завжди міг наступити мирний ранок. Вручивши відзнаки, всі присутні  побажали  не забувати,  а гордитися мужністю та патріотизмом батька і щоб його серце билося в унісон з їхніми серцями.
18 Листопада, 2021 р., 17:06
В Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадують платникам податків, що у п’ятницю, 19 листопада:
18 Листопада, 2021 р., 17:00
Проведено капітальний ремонт системи опалення терапевтичного відділення КНП «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради за адресою: смт. Меденичі вул. Незалежності буд. 10. Загальна вартість ремонту – 474 тис. грн. Капітальний ремонт вдалося здійснити завдяки співфінансуванню АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», яке надало кошти в сумі 250 тис. грн. та Меденицької селищної ради.
17 Листопада, 2021 р., 11:40
 ПЛАНОВІ РОБОТИ ТУТ  З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго"  www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення" - "Архів планових відключень", де вказано дату та час відключення для кожного населеного пункта. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті  "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла". Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про  аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та  дистанційно замовити послуги, радимо споживачам зареєструватися у сервісах  "Львівобленерго" у Telegram або Viber.
16 Листопада, 2021 р., 12:19
 У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що у відповідності до законодавчих норм з одноразового (спеціального) добровільного декларування, у разі якщо фізична особа володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку, з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування, то така особа має можливість задекларувати такі кошти  шляхом подання Декларації та сплатити збір з одноразового добровільного декларування за відповідною ставкою.
16 Листопада, 2021 р., 10:49
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що при виявленні несправностей РРО або пошкодження засобів контролю необхідно письмово або засобами телекомунікацій повідомити центр сервісного обслуговування протягом робочого дня, в якому виявлено несправності чи пошкодження.
16 Листопада, 2021 р., 10:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує щодо реєстрації суб’єктом господарювання неповнолітньої особи.
16 Листопада, 2021 р., 10:05
Тобто, суб’єкт господарювання, який вперше подає Декларацію за новопридбані об’єкти оподаткування (легкові автомобілі) та звітує за рік, у полі «Тип декларації» зазначає «Звітна».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора