02 Квітня, 2024 р., 15:09
Днями Фонд "МХП - Громаді" оголосив про старт нового грантового сезону в рамках конкурсу бізнес-ідей «Роби своє». Цього року сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн. Організатори планують підтримати до 80 підприємців у 13 областях України. Прийом заявок на конкурс "Роби своє" для підприємців, особливо військові, ветерани на члени їх родини, також родини загиблих!
02 Квітня, 2024 р., 10:24
Міністерством соціальної політики України (далі – "Міністерство") з метою забезпечення дітей та молоді правом на свободу вираження поглядів, а також їх залучення до процесу прийняття рішень було утворено Офіс дітей та молоді "ДІйМО" (далі – “ДІйМО”).
01 Квітня, 2024 р., 19:46
Меденицька громада у скорботі з великою шаною зустріла Воїна ЗСУ, відданого патріота своєї країни ФЕДОРА РОМАНІВА, який відважно боронив рідну землю.
29 Березня, 2024 р., 19:09
«Сьогодні ми підбиваємо підсумки 2023 року, який наша громада  й уся Україна прожили в умовах воєнного стану через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну.
28 Березня, 2024 р., 17:58
Значного розголосу набула ситуації щодо будівлі автостанції в центрі селища Меденичі, розташованої по вулиці Незалежності, 3А.
25 Березня, 2024 р., 10:43
 У  Центрі надання соціальних послуг Меденицької селищної ради цього тижня відбулась нарада з працівниками, на якій обговорювались питання  щодо якісного надання соціальних послуг, сумлінного виконання функціональних обов’язків соціальними робітниками,  недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо громадян, яких вони обслуговують.
22 Березня, 2024 р., 09:47
Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води,  покликаний привернути увагу до проблем водних ресурсів.
20 Березня, 2024 р., 14:15
Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводять інформаційну кампанію „Людина для людини”.
20 Березня, 2024 р., 10:39
26 березня о 15 : 00 год. відбудеться зустріч «Нові можливості у сфері цифровізації МСП Львівщини» в онлайн-форматі на платформі Zoom за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/89070403632?pwd=oE7lCYe9x9m5ZE9Ooa qFlawbahsz13.1
19 Березня, 2024 р., 11:19
Вітайте новий сезон конкурсу бізнес-ідей “Роби своє”!