15 Квітня, 2024 р., 16:01
   КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області» на прохання Львівської ОВА та департаменту соціального захисту населення поширює інформацію про громадську спілку «Центр відповідальної гри» (RGC), діяльність якої спрямована на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, її подолання та мінімізацію негативних наслідків.
11 Квітня, 2024 р., 11:09
У п’ятницю, 12 квітня о 14 : 00 год. в актовій залі Меденицької селищної ради  селище Меденичі вул. Незалежності, 52 відбудеться нарада з метою підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, налагодження  ефективної комунікації між пасічниками, аграріями та представниками органів місцевої влади.
08 Квітня, 2024 р., 11:36
Повідомлення про застосування засобів захисту рослин Cуб'єкт господарювання: «МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ, ТОВ» Територіальна громада: Меденицька селищна ОТГ
05 Квітня, 2024 р., 12:14
Дрогобицька ДПІ інформує. Порядок функціонування інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет) визначається наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету».
05 Квітня, 2024 р., 12:13
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що розмір єдиного внеску залежить від розміру мінімальної заробітної плати.
05 Квітня, 2024 р., 12:05
Громадська організація «Школа врядування» (вх.лист № 1 від 29.03.2024) та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма). Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.
04 Квітня, 2024 р., 11:20
Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Держпраці, повідомляє про те, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.
04 Квітня, 2024 р., 10:34
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє про наявні вільні площі приміщень, які тимчасово не використовуються за призначенням та можуть бути передані в оренду, а саме приміщення площею 591,4 кв.м. за адресою м. Дрогобич вул. Шевченка, (9 Дрогобицька ДПІ).
04 Квітня, 2024 р., 09:34
Повідомляємо Вас, що ТзОВ "ГАЛИЧИНА - ЗАХІД" здійснюватиме технологічні обприскування із внесення міндобрив та обприскування сільськогосподарських культур для їх захисту на землях, які перебувають у його користуванні та розташовані на території Вашої громади, а саме в нічний час в період
03 Квітня, 2024 р., 12:27
Як подати документи на призначення субсидії на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України; Інформацію про житлову субсидію, як можна переглянути в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ; Електронні сервіси пенсійного фонду. ​​​​​​​