21 Травня, 2020 р., 12:39
Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем Вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
21 Травня, 2020 р., 11:55
          Вишивка в Україні - світ краси й фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, схвильована розповідь про думки  й почуття людини, світ натхненних образів, що сягають давньої міфології, звичаїв і уявлень наших предків.          Щороку святкування День  Вишиванки припадає на третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитися до свята, одягнувши вишиванка на роботу чи просто на прогулянку. Працівники Меденицької центральної бібліотеки долучаються до флешмобу і організували виставку:"І на тім рушникові".
18 Травня, 2020 р., 17:54
21 травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято було засноване не так давно – у 2006 році, але за цей час встигло стати популярним не лише в нашій країні, а й за кордоном. День вишиванки покликаний зберегти українські народні традиції, пов’язані з етнічним вишитим одягом.
18 Травня, 2020 р., 11:51
У смт Меденичі з 09.00 години ранку 19.05.2020 року, та по 19.00 годину вечора  буде тимчасово припинено газопостачання. Відключення  газу відбудеться через ремонтні роботи по вул. Грушевського.
15 Травня, 2020 р., 12:01
“Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але, водночас, спільних цінностей. Ці цінності сприймає, а відтак і захищає Європейський Союз. Він заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття”.
15 Травня, 2020 р., 11:06
В бібліотеці села Летня триває розгорнута книжкова виставка "2020"-Рік Європи в Україні.День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах.Цей день-чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді,будувати своє майбутнє в колі країн об'єднаної Європи. Пам'ятаймо,що Європа починається не за кордоном,а в серці кожного з нас.З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи,який припадає на 16 травня.
10 Травня, 2020 р., 09:21
Щиро вітаю Вас з радісним святом – Днем матері! Це свято повернулося до нас із забуття, щоб відновити давню традицію вшанування Матері-жінки, Матері-Богородиці та Матері-України як триєдиного символу безмежної віри, надії та любові.Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять і тих матерів, що відійшли у вічність, щоб завжди жити у серцях своїх дітей та своєю тихою молитвою провадити їх житейськими дорогами.