15 Листопада, 2021 р., 16:40
 11 листопада, на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС прийняли рішення з 22 листопада на території Львівської області заборонити здійснювати перевезення пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним та залізничним транспортом у межах області, якщо у них немає при собі таких документів:
15 Листопада, 2021 р., 13:04
           Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що впродовж листопада ц.р. керівництвом Дрогобицької ДПІ та керівниками структурних підрозділів території обслуговування Дрогобицького регіону проводитимуться сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» на теми:
12 Листопада, 2021 р., 16:28
 ПЛАНОВІ РОБОТИ ТУТ  З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго"  www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення". Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті  "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла". Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про  аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та  дистанційно замовити послуги, радимо споживачам зареєструватися у сервісах  "Львівобленерго" у Telegram або Viber.
10 Листопада, 2021 р., 10:14
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) для іноземної валюти є її грошова вартість, яка зазначається у гривні за офіційним курсом національної валюти до відповідного виду валютних цінностей, визначеним Національним банком України станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
10 Листопада, 2021 р., 10:12
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що фізична особа – декларант, яка має у власності об’єкт нерухомого майна (земельну ділянку), придбаного за рахунок доходів з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки, при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації зазначає базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка визначається, зокрема, але не виключно, як:
09 Листопада, 2021 р., 16:26
Щиро вітаю Вас з професійним святом!
09 Листопада, 2021 р., 14:35
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, якщо суб’єкт господарювання приймає рішення замість реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) використовувати програмний РРО (далі – ПРРО), то при переході на ПРРО скасовується реєстрація РРО.
09 Листопада, 2021 р., 14:33
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє.
09 Листопада, 2021 р., 14:31
та за яких умов? Дрогобицька ДПI Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що громадяни мають право добровільно подати декларацію про майновий стан і доходи для застосування права на податкову знижку за витратами, визначеними ст. 166 Податкового кодексу України.