28 Березня, 2024 р., 17:58
Значного розголосу набула ситуації щодо будівлі автостанції в центрі селища Меденичі, розташованої по вулиці Незалежності, 3А.
25 Березня, 2024 р., 10:43
 У  Центрі надання соціальних послуг Меденицької селищної ради цього тижня відбулась нарада з працівниками, на якій обговорювались питання  щодо якісного надання соціальних послуг, сумлінного виконання функціональних обов’язків соціальними робітниками,  недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо громадян, яких вони обслуговують.
22 Березня, 2024 р., 09:47
Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води,  покликаний привернути увагу до проблем водних ресурсів.
20 Березня, 2024 р., 14:15
Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводять інформаційну кампанію „Людина для людини”.
20 Березня, 2024 р., 10:39
26 березня о 15 : 00 год. відбудеться зустріч «Нові можливості у сфері цифровізації МСП Львівщини» в онлайн-форматі на платформі Zoom за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/89070403632?pwd=oE7lCYe9x9m5ZE9Ooa qFlawbahsz13.1
19 Березня, 2024 р., 11:19
Вітайте новий сезон конкурсу бізнес-ідей “Роби своє”!
19 Березня, 2024 р., 11:18
Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.
19 Березня, 2024 р., 10:21
Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізовує в області програми: «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла «Власний дім» та Комплексну програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки, затверджену рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 року №58 (зі змінами), керується «Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» постанова Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 року №1597.
15 Березня, 2024 р., 14:17
З метою захисту прав та урахування найкращих інтересів дітей та щодо забезпечення їхнього права на виховання в сім’ї  або в умовах, які максимально наближені до сімейних, КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» інформує та популяризує послуги  ПАТРОНАТУ для дитини.
14 Березня, 2024 р., 10:07
14 березня в Україні  вшановують добровольців – людей, які не були військовими за професією, але у важливий  для держави момент без повісток добровільно взяли до рук зброю, щоб захистити країну.