Державна податкова служба

30 Травня, 2023 р., 14:52
Дрогобицька ДПІ інформує платників щодо строків сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи. Зокрема,  зобов’язання, визначені у податковій декларації перераховуються залежно від категорії платника, а саме:
30 Травня, 2023 р., 14:51
Дрогобицька ДПІ  інформує, що для підприємців, що ведуть розрахункові операції в готівковій чи безготівковій формі, при продажі товарів або наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також при прийманні готівки для подальшого її переказу, застосування РРО є обов’язковим.
25 Травня, 2023 р., 10:27
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), мають право звернутися до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:
24 Травня, 2023 р., 09:50
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до пункту 66.1 статті 66 ПКУ підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:
24 Травня, 2023 р., 09:49
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (зі змінами, далі – ПКУ)  плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
16 Травня, 2023 р., 12:34
Фахівці Дрогобицької ДПІ інформують громадян, що якщо вони хочуть вийти на пенсію, але їм для цього не вистачає кілька місяців або кілька років трудового стажу, то його можна докупити, уклавши договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Докупити стаж можна, якщо офіційно громадянин не працював у певні періоди починаючи з 01.01.2004 року. Договір можна укласти, звернувшись до податкового органу за своїм місцем проживання з необхідним пакетом документів:
16 Травня, 2023 р., 09:37
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 01.02.2023 № 55, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.03.2023 за № 480/39536 (далі – наказ № 55), удосконалюються форми документів, необхідних для функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП СЕ), та вносяться деякі зміни до порядку їх заповнення, якими передбачено:
16 Травня, 2023 р., 09:34
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізична особа – платник податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, має право на податкову знижку на суми коштів, фактично сплачених нею протягом звітного року, у вигляді орендної плати за договором оренди житла – квартири чи будинку, відповідно до п.166.9 ст. 166 Податкового кодексу України.
03 Травня, 2023 р., 16:04
У центрі обслуговування платників Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проводиться роз’яснювальна робота з питань наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів, забезпечення надання електронних сервісних послуг, впровадження податкових новацій та реалізації інших пріоритетних напрямків податкової політики.
03 Травня, 2023 р., 16:01
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП. Порядок та процедура подання відповідних заяв визначається р.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі – Державний реєстр), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174.