Державна податкова служба

05 Жовтня, 2023 р., 17:18
На зустрічі з керівництвом територіальних громад, яка відбулась у Дрогобицькій районній військовій адміністрації йшлося про актуальні проблеми району. На нараді був присутній керівник Дрогобицької ДПІ Руслан Корж, який активно співпрацює з представниками громад району та роз’яснює останні новації податкового законодавства.
05 Жовтня, 2023 р., 10:42
Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», яким обумовлено обов’язок реєстрації РРО/ПРРО та  поновлення відповідальності за порушення норм даного закону.
05 Жовтня, 2023 р., 10:29
  Податківці Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на постійній онові надають платникам консультації з розʼяснення податкового законодавства та застосування його на практиці. Сьогодні одним з актуальних питань, з яким звертаються платники податків, є реєстрація РРО чи ПРРО.
05 Жовтня, 2023 р., 10:25
На днях в Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася зустріч у форматі «круглого столу» за участі начальника Дрогобицької ДПІ  Руслана Коржа та завідувача Дрогобицького сектору інформаційних технологій Олега Романа з фізичними особами-підприємцями щодо актуальних питань податкового законодавства.
04 Жовтня, 2023 р., 15:15
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема,      з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.
20 Вересня, 2023 р., 12:22
Фахівці Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що фізична особа – підприємець – платник єдиного податку (першої – третьої груп), який протягом року самостійно прийняв рішення про зміну групи платника єдиного податку, в т. ч. з IV кварталу звітного року (незалежно від нової обраної першої – третьої групи платника єдиного податку), подає до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) наростаючим підсумком у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, в якій заповнює відповідні розділи Декларації для відповідної групи платника єдиного податку, на якій перебував такий платник.
20 Вересня, 2023 р., 12:20
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує підприємців, що реєстрація суб’єктом підприємницької діяльності покладає певну відповідальність на громадянина. Незнання закону не звільняє громадянина від відповідальності за його порушення.
20 Вересня, 2023 р., 12:18
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає   увагу, що Центр обслуговування платників з 13 вересня 2023 року працюватиме з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., а також з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хвилин.
14 Вересня, 2023 р., 13:08
За підсумками січня-серпня 2023 року до місцевого бюджету Меденицької селищної ТГ сплачено 62451,7 тисяч гривень податкових платежів.
14 Вересня, 2023 р., 13:07
Керівником Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС в Львівській області Русланом Коржом проведено «круглий стіл» для платників податків регіону, в ході якого обговорено податкові норми, впроваджені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219-ІХ).