Державна податкова служба

06 Вересня, 2023 р., 10:03
ОГОЛОШЕННЯ!
30 Серпня, 2023 р., 09:30
Відбулася робоча зустріч начальника Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Руслана Коржа та заступника начальника Дрогобицької  ДПІ Володимира Мелеха із першим заступником міського голови м.Дрогобича Романом Бейзиком.
30 Серпня, 2023 р., 09:28
Фахівці  Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять тренінги з платниками податків, в тому числі щодо особливостей проведення розрахункових операцій.
21 Серпня, 2023 р., 22:25
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу підприємців — платників спрощеної системи оподаткування, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) внесені зміни з 01.08.2023, зокрема, до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) щодо скасування можливості для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку І та ІІ груп не сплачувати єдиний податок (крім тих, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України, станом на дату початку бойових дій, або тимчасової окупації).
21 Серпня, 2023 р., 22:13
Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді. суборенді, емфітевзисі. постійному користуванні) земельні ділянки, шо розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов ’язання.
18 Серпня, 2023 р., 13:31
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).
18 Серпня, 2023 р., 13:27
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує.