Державна податкова служба

24 Березня, 2022 р., 11:36
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує: відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 03.03.2022 № 2118-IX (далі – Закон 2118) у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, зокрема щодо дотримання термінів слати податків та зборів, подання звітності, то платники податків звільняються від передбаченої Податковим кодексом відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану. З урахуванням зазначених законодавчих норм, громадянам, які не мають можливості своєчасно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, граничний термін подання звітності відтерміновується до строку, встановленого Законом 2118.
21 Лютого, 2022 р., 10:13
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2021 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.
21 Лютого, 2022 р., 10:11
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує,  що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої групи відповідно до норм Податкового кодексу України звільнені від обов’язку застосування  РРО та/або ПРРО при здійснені господарської діяльності.
21 Лютого, 2022 р., 10:09
Шановні платники! Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що Електронний кабінет – це найбільш популярний сервіс ДПС, який є захищеним, персоналізованим та безпечним.
21 Лютого, 2022 р., 10:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 03 червня 2021 року № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон № 1525) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
21 Лютого, 2022 р., 10:06
Дрогобицька ДПІ Головного управлінн ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 12 розділу ХХ Податкового кодексу України сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
09 Лютого, 2022 р., 16:07
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області зазначають, що фізичні особи – підприємці, які зареєстровані платниками єдиного податку, можуть здійснювати роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів) без використання РРО та ПРРО. Але при цьому ФОП має зареєструвати Книгу обліку розрахункових операцій (КОРО) та Розрахункову книжку (РК) та видавати кожному покупцеві заповнені розрахункові квитанції з Розрахункової книжки.
09 Лютого, 2022 р., 16:06
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового добровільного декларування з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.
07 Лютого, 2022 р., 15:12
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що у відповідності до законодавчих норм з одноразового (спеціального) добровільного декларування сума збору з одноразового декларування (далі - Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази ставки 2,5 відс. щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).
07 Лютого, 2022 р., 15:08
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 01 вересня 2021 року розпочалося одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів, які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.