Державна податкова служба

29 Вересня, 2022 р., 15:20
Фахівцями  Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено черговий практикум з платниками податків щодо використання  електронних сервісів ДПС, зокрема за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника»  при подачі форми №1ДФ та форми №5ДФ в електронній формі.
16 Вересня, 2022 р., 15:08
           Дрогобицька ДПІ повідомляє про те, що опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 31.05.2022 №151 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку» (далі ­­– наказ №151), зареєстрований Міністерством юстиції України 12.07.2022 за № 763/38099.
31 Березня, 2022 р., 09:39
Прийнятим Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15 березня 2022 року № 2120-IX1 передбачено  суттєві зміни, що стосуються застосування єдиного податку, оподаткування підакцизних товарів, благодійної допомоги, інші зміни до податкового законодавства, а також до цивільного, банківського законодавства та профільних законів.
24 Березня, 2022 р., 12:07
У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 03.03.2022 Закону України№ 2118 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану», Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що на період до припинення або скасування воєнного стану на території Україниплатників податків звільнено від передбаченої відповідальності за дотримання термінів сплати податків і зборів, подання звітності, реєстрації у відповідних реєстрах податкових накладних (п.69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).
24 Березня, 2022 р., 11:45
Державна податкова служба України  у зв’язку із засвідченням  Торгово-промисловою палатою України настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) з 24 лютого 2022 року, інформує, що штрафні санкції та пеня, що наразі відобразиться автоматично в ІКП за порушення податкового законодавства, що зумовлені неможливістю виконання податкового обов’язку платника з огляду на військову агресію Російської Федерації проти України,  наприклад, застосовані штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності або інші санкції, та внаслідок застосування яких у платника виник податковий борг у зв'язку з їх несплатою, то такі санкції − податковий борг на підставі  пункту 101.2 ст. 101 Кодексу визнається безнадійним і буде списаний у порядку, визначеному Кодексом.
24 Березня, 2022 р., 11:43
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертають увагу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг, на обов’язок забезпечити можливість споживачам здійснювати розрахунки у безготівковій формі із застосуванням електронних платіжних засобів (Постанова Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року № 878).
24 Березня, 2022 р., 11:41
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що наказом Державної податкової служби України від 24 лютого 2022 року № 243-о «Про встановлення простою у роботі Державної податкової служби України та її територіальних органах», виданого на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (далі – Указ), встановлено простій у роботі Державної податкової служби України та її територіальних органах.
24 Березня, 2022 р., 11:38
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує: відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 03.03.2022 № 2118-IX (далі – Закон 2118) у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, зокрема щодо дотримання термінів слати податків та зборів, подання звітності, то платники податків звільняються від передбаченої Податковим кодексом відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану. З урахуванням зазначених законодавчих норм, громадянам, які не мають можливості своєчасно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, граничний термін подання звітності відтерміновується до строку, встановленого Законом 2118.
24 Березня, 2022 р., 11:36
21 Лютого, 2022 р., 10:13
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2021 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.