Державна податкова служба

22 Грудня, 2022 р., 09:43
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформуює, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до Податкового кодексу України щодо порядку обчислення плати за землю, а саме, розширено перелік підстав, за якими контролюючий орган зможе нарахувати земельний податок.
22 Грудня, 2022 р., 09:41
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 11.12.2022 року набрали чинності два Закони України № 2757 і 2747 пов’язані з волонтерською діяльністю. Перший передбачає максимальне спрощення процедури реєстрації волонтером і створює можливість це зробити через портал Дія, а другий – звільняє від оподаткування отриманих волонтерами коштів у період з 24 лютого і до моменту реєстрації волонтера в реєстрі, за умови реєстрації таких благодійників до 1 січня 2023 року.
20 Грудня, 2022 р., 15:39
Кабінет Міністрів України постановою від 29 липня 2022 року № 894 установив,  що  торговці  повинні  забезпечити  можливість здійснення  безготівкових  розрахунків  (у  тому  числі  з  використанням електронних  платіжних  засобів,  платіжних  застосунків  або  платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно, у такі строки:
20 Грудня, 2022 р., 15:11
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що бажаючі зареєструвати дитину в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), засобами Електронного кабінету один із батьків може подати в електронному вигляді заяву для реєстрації в Державному реєстрі (присвоєння податкового номера) на дітей.
12 Грудня, 2022 р., 10:12
За підсумками одинадцяти місяців 2022 року платниками Меденицької громади сплачено до бюджету 7,815 млн. грн. податку на майно.
09 Грудня, 2022 р., 10:09
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що кожен підприємець може обрати або змінити систему оподаткування або групу єдиного податку, але є нюанси, які варто врахувати, щоб не потрапити на сплату інших податків. Розглянемо особливості зміни системи оподаткування  і групи спрощеної системи оподаткування:
09 Грудня, 2022 р., 10:07
Дрогобицька  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що в умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) та більшість відокремлених пунктів реєстрації (далі – ВПР) працюють і  надають відповідні послуги клієнтам.
22 Листопада, 2022 р., 12:21
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Міністерство фінансів України наказом від 17.05.2022 № 143, який набирає чинності з 01 січня 2023 року, викладено у новій редакції:
22 Листопада, 2022 р., 12:20
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).
22 Листопада, 2022 р., 12:01
З метою удосконалення процесу розрахунків платників з бюджетами та фондами через єдиний рахунок, в ІКС «Електронний кабінет» реалізовано електронний сервіс щодо визначення платником спрямування на бюджетні/не бюджетні рахунки залишків коштів, сплачених на єдиний рахунок.