Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Державна податкова служба

11 Листопада, 2022 р., 16:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадуює, що до 31 грудня 2022 року громадяни мають можливість скористатися правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2021 році.
11 Листопада, 2022 р., 16:06
Дрогобицька ДПІ  Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року №1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», зокрема, підрозділом 1 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (ПКУ) визначено, що за результатами 2021 та 2022 років при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень ст. 166 ПКУ до податкової знижки платника ПКУ у звітному податковому році в повному обсязі включаються витрати на лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого або витягу з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, витрати на вакцинування для профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також витрати на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), сплачених страховику-резиденту за договорами страхування на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, такого платника ПДФО та членів його сім’ї першого ступеня споріднення (п. 20 підрозділу 1 розділу ХХ ПКУ).
04 Листопада, 2022 р., 11:52
Інформує податкова. Користувачі Електронного кабінету відтепер можуть авторизуватися та підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис.
03 Листопада, 2022 р., 15:00
Днями в приміщенні Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  відбулася  зустріч податківців з платниками податків, щодо застосування РРО фізичними особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Фахівці ДПІ повідомили присутнім, що фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, мають право не застосовувати РРО при здійсненні готівкових та/або безготівкових розрахунків.
03 Листопада, 2022 р., 14:48
В Дрогобицькій ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області під час зустрічі з платниками повідомили присутнім, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України. Зокрема, щодо порядку оподаткування доходів отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції.
03 Листопада, 2022 р., 09:33
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що за січень-жовтень 2022 року платниками Меденицької селищною територіальної громади забезпечено надходження  платежів до місцевого  бюджету у сумі  106073,7 тис.грн., зокрема:
03 Листопада, 2022 р., 09:31
Фахівці Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на зустрічі з платниками податків ознайомили присутніх із порядком здачі в оренду майна платниками єдиного податку. Зокрема, податківці звернули увагу присутнім, що орендувати нерухоме майно може будь який платник єдиного податку, а орендодавцем може бути не кожен ФОП – платник єдиного податку.
27 Жовтня, 2022 р., 15:57
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС в Львівській області інформує, що Кабінет міністрів постановою від 29 липня 2022 року № 894 установив, що торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно, у такі строки:
26 Жовтня, 2022 р., 15:12
У разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо) фізичній особі необхідно:
24 Жовтня, 2022 р., 16:10
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що згідно із вимогами п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України та розділом VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами,  платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, (у разі наявності, виникнення, зміни типу об’єкта оподаткування) контролюючий орган за основним місцем обліку, шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП). Повідомлення за ф. № 20-ОПП необхідно подавати до органу ДПС усім платникам податків, як юридичним особам, так і фізичним особам – підприємцям незалежно від системи оподаткування. У Повідомленні за ф. №20-ОПП вказується інформація про всі об’єкти оподаткування, що є власними, орендованими або переданими в оренду. Повідомлення за ф. № 20-ОПП можна подати за допомогою ІТГ «Електронний кабінет».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь