Державна податкова служба

03 Березня, 2023 р., 14:11
В Центр обслуговування платників Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області з початку  2023року зотриманням адміністративних послуг звернулися 1299  платників податків.  З них, в електронному вигляді - 281 платник податків, у паперовому - 1018 платників.
03 Березня, 2023 р., 14:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що Державна податкова служба України щодо організації та контролю за своєчасністю подання податкової звітності, нарахування та сплати податків, зборів, платежів, у частині застосування під час дії воєнного стану штрафних (фінансових) санкцій до платників податків, які мають можливість своєчасно виконувати свої податкові обов’язки, в разі недотримання строків подання звітності та сплати податків та зборів повідомила наступне.
03 Березня, 2023 р., 14:06
Фахівці центру надання адміністративних послуг Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадують, що особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з доходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець, який виплачує такі доходи на користь платника.
24 Лютого, 2023 р., 12:28
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що  01 березня 2023 року завершується кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування.
24 Лютого, 2023 р., 12:23
24 Лютого, 2023 р., 12:20
1 березня 2023 року - граничний термін подання звітності за 2022 рік для підприємців, які використовують І та ІІ групу спрощеної системи оподаткування. Сучасне, безпечне та без зайвих витрат часу на візит до податкової інспекції подання Річної податкової декларації про майновий стан і доходи пропонує Електронний кабінет, - нагадують підприємцям-спрощенцям у Дрогобицькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області.   Можливостями електронного звітування можна скористатися вже сьогодні.
15 Лютого, 2023 р., 13:14
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  інформує про відновлення функціонування пошукового сервісу «Реєстр платників ПДВ», що розміщений за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/registers.
15 Лютого, 2023 р., 13:10
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 12 січня 2023 року № 2876-IX «Про внесення змін до розділу ХХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо відновлення обмеження перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування» (далі – Закон № 2876) підрозділ 2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ доповнено пунктами 89 та 90, якими на період дії воєнного стану збільшено строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податкових накладних / розрахунків коригування, встановлені пунктом 201.10 статті 201 ПК, та зменшено розміри штрафів за їх порушення.
13 Лютого, 2023 р., 12:45
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадуює, що громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої  було утримано податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.
13 Лютого, 2023 р., 12:41
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до підпунктів 165.1.64 та 165.1.65 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи: