Державна податкова служба

03 Травня, 2023 р., 16:04
У центрі обслуговування платників Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проводиться роз’яснювальна робота з питань наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів, забезпечення надання електронних сервісних послуг, впровадження податкових новацій та реалізації інших пріоритетних напрямків податкової політики.
03 Травня, 2023 р., 16:01
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП. Порядок та процедура подання відповідних заяв визначається р.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі – Державний реєстр), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174.
03 Травня, 2023 р., 15:14
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що за січень-квітень 2023 року платниками Меденицької селищною територіальної громади забезпечено надходження  платежів до місцевого  бюджету у сумі  32018 тис.грн., зокрема:
19 Квітня, 2023 р., 15:37
Національний банк України з 01 квітня 2023 року впроваджує систему електронних платежів нового покоління СЕП – 4.0, у якій забезпечено можливість цілодобового режиму роботи СЕП 24/7 без зупинення роботи із виконання міжбанківських платіжних операцій.
06 Квітня, 2023 р., 16:47
Фахівцями Дрогобицької ДПІ постійно проводиться робота із роз’яснення громадянам норм податкового законодавства, в тому числі щодо внесення змін до даних Державного реєстру фізичних осіб при зміні місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо.
06 Квітня, 2023 р., 16:46
Однією з найчастіших причин звернення платників податків до ЦОП Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області – одержання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб суми виплачених доходів та утриманих податків.
21 Березня, 2023 р., 10:55
Дрогобицька  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки у разі:
21 Березня, 2023 р., 10:54
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізичній особі, яка має кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП), для направлення запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (F1301803) (далі – Запит) через меню «ЕК для громадян» Електронного кабінету необхідно:
10 Березня, 2023 р., 10:09
Порядок застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547» (далі – Порядок №317).