Державна податкова служба

03 Травня, 2023 р., 15:14
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що за січень-квітень 2023 року платниками Меденицької селищною територіальної громади забезпечено надходження  платежів до місцевого  бюджету у сумі  32018 тис.грн., зокрема:
19 Квітня, 2023 р., 15:37
Національний банк України з 01 квітня 2023 року впроваджує систему електронних платежів нового покоління СЕП – 4.0, у якій забезпечено можливість цілодобового режиму роботи СЕП 24/7 без зупинення роботи із виконання міжбанківських платіжних операцій.
06 Квітня, 2023 р., 16:47
Фахівцями Дрогобицької ДПІ постійно проводиться робота із роз’яснення громадянам норм податкового законодавства, в тому числі щодо внесення змін до даних Державного реєстру фізичних осіб при зміні місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо.
06 Квітня, 2023 р., 16:46
Однією з найчастіших причин звернення платників податків до ЦОП Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області – одержання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб суми виплачених доходів та утриманих податків.
21 Березня, 2023 р., 10:55
Дрогобицька  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки у разі:
21 Березня, 2023 р., 10:54
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізичній особі, яка має кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП), для направлення запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (F1301803) (далі – Запит) через меню «ЕК для громадян» Електронного кабінету необхідно:
10 Березня, 2023 р., 10:09
Порядок застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547» (далі – Порядок №317).
10 Березня, 2023 р., 10:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС в Львівській області інформує, що відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.
03 Березня, 2023 р., 14:29
Дрогобицька ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській  області нагадує, що Електронний кабінет платника податків – сервіс, за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС електронні документи, податкову звітність, отримати довідки про відсутність заборгованості, необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів та надсилати запити чи заяви для отримання необхідних даних. Перевагами користування Е-кабінетом для користувачів є зручність, економія робочого часу платника, коштів на придбання паперових бланків. В електронному кабінеті в приватній частині платник в режимі реального часу має можливість переглядати інформацію про себе, яка міститься в інформаційних базах ДПС (наприклад: облікові дані, інформація про наявні об’єкти оподаткування, суми нарахованих та сплачених податків тощо).