05 Травня, 2020 р., 15:15
Шановна і дорога наша, Стефо Іванівно! Від усього нашого колективу прийміть найщиріші вітання з ювілеєм! Бажаємо вам найміцнішого здоров’я, бадьорості духу, радості в серці, теплоти в душі! Нехай ранки ваші будуть чистими і ясними, дні — успішними і плідними, а вечора — теплими і затишними! Поваги вам безмірної, любові, радості і багато різних задоволень у житті!
29 Квітня, 2020 р., 16:35
              Керуючись листом МОН України від 31.03.2020р. №1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» та  розпорядженням №50 від 28.04.2020р. Меденицького селищного голови прийнято рішення про гнучкий режим прийому документів про зарахування учнів до першого класу на час карантину.
17 Квітня, 2020 р., 17:14
Великдень – це свято, яке приносить у наші сім´ї злагоду, закликає творити добрі діла та бути милосердним. Цього року напередодні великого християнського свята ми хотіли підтримати людей, які потребують нашої допомоги. Відтак, цього тижня у рамках благодійної акції фахівець із соціальної роботи Меденицької селищної ради організувала доставку Пасок від Меденицької пекарні для сімей Меденицької ОТГ, які опинилися у складних життєвих обставинах.
17 Квітня, 2020 р., 11:40
З щирим серцем і з великою радістю вітаю жителів та гостей Меденицької громади з Світлим Днем Христового Воскресіння!
17 Квітня, 2020 р., 10:29
     Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» передала для Меденицької громади  маски, захисні костюми, респіратори, одноразові рукавиці та антисептики. Засоби захисту від COVID-19 будуть передані в Меденицьку лікарню.
17 Квітня, 2020 р., 09:58
Меденицька громада, Вітає Меденицьку місцеву пожежну команду з День пожежної охорони.
14 Квітня, 2020 р., 10:50
   За ініціативи БО «Львівська освітня фундація» голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак  разом із фахівцем з соціальної роботи Іриною Кобільник   провели благодійну акцію щодо забезпечення у період карантину сімей пільгових категорій продуктовими наборами.