16 Липня, 2020 р., 09:31
16 липня 1990року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Декларація визначила основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави, відкривши новий етап в історії нашого народу. До 30-річчя ухвалення Декларації про державний суверенітет України в Меденицькій центральній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку "Любіть Україну, вона в нас єдина".
09 Липня, 2020 р., 15:37
КНП "Меденицька лікарня" запрошує на постійну роботу сімейного лікаря відділу ЗПСМ (загальної практики сімейної медицини).
24 Червня, 2020 р., 15:54
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020   № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом          SARS-CoV-2, змінено режим роботи Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) та встановлено:
19 Червня, 2020 р., 21:28
Шановні медичні працівники, щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника.
18 Червня, 2020 р., 09:25
Шановні мешканці Меденицької ОТГ. Просимо вас з'явитися у селищну раду та старостинські округи для отримання квитанції про сплату податку на землю та нерухомість.
15 Червня, 2020 р., 16:14
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 9 червня 2020 року № 371/0/5-20 “Щодо проведення комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області”,           17 червня 2020 року буде проводитись перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту а також перевірка системи централізованого оповіщення (СЦО) керівного складу ОТГ.
15 Червня, 2020 р., 10:42
12.06.2020 року на території Меденицької селищної ради була надана благодійна допомога від АТ «Укргазвидобування». Представники групи АТ «Укргазвидобування»  для медичних установ та ФАПів Дрогобицького району передали захисні маски, рукавички медичні та респіратори бук-3 на загальну суму – 1316,0 тис.грн.