23 Червня, 2023 р., 10:57
Повідомляємо Вас, що  ФГ "ЗАЛУЖАНИ"  здійснюватиме технологічні соперації  технологічного обприскування   сільськогосподарських культур для їх  захисту ( культура - соя ) на землях, які перебувають у його користуванні та розташовані на території Вашої громади, а саме с. Верхній Дорожів, с. Грушів в нічний час в період  29.06 -  05.07.2023  року.
21 Червня, 2023 р., 12:15
В теперішні неспокійні часи особливої уваги потребують захисту прав військовослужбовці, члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців, зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших елементів соціального захисту.
21 Червня, 2023 р., 09:50
Повідомляємо Вас, що ТзОВ "ГАЛИЧИНА - ЗАХІД" здійснюватиме технологічні обприскування із внесення міндобрив та обприскування сільськогосподарських культур для їх захисту на землях, які перебувають у його користуванні та розташовані на території Вашої громади, а саме в нічний час в період
19 Червня, 2023 р., 12:39
Вітаю всіх фермерів, а особливо тих, хто працює на теренах Меденицької громади з їхнім особливим святом - Днем фермера!
13 Червня, 2023 р., 10:52
Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці на виконання Окремого доручення Голови Держпраці № Д-65/1/11.3-23а від 30.05.2023, з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Держпраці розпочинає  інформаційну кампанію з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду.
09 Червня, 2023 р., 09:46
Державної служби України з питань праці  відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці» від 17.06.1999 № 182 інформує  «Про відзначення Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею».