01 Квітня, 2023 р., 14:27
У п’ятницю в приміщенні Меденицької селищної ради провели майстер-клас із писанкарства. Зорганізували його директор КЗ «Меденицький селищний народний дім» Маліш Наталія Петрівна і директор комунальних закладів «Меденицька публічна бібліотека» Софія Гонсевич.
28 Березня, 2023 р., 12:04
За інформацією регіональної філії «Львівська залізниця», впродовж останніх років у захисних насадженнях залізниці фіксувалися випадки самовільних рубок дерев.
24 Березня, 2023 р., 12:12
23 березня, відбувся регіональний з'їзд територіальних громад Львівщини, у якому взяли участь понад пів сотні учасників, в тому числі представники територіальних громад Львівщини. Метою заходу було налагодження ефективної комунікації між головами територіальних громад та спільного вирішення важливих для громад питань.
23 Березня, 2023 р., 14:56
З великою шаною, повагою і невимовним болем зустріла Меденицька територіальна громада загиблого Воїна Збройних Сил України ЛЮБОМИРА АРТИМОВИЧА. На колінах, з національними прапорами, скорботно і з жалем в серці востаннє вшанували захисника, який віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.
19 Березня, 2023 р., 14:50
Щорічно у третю неділю березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
17 Березня, 2023 р., 16:16
В цьому році, проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
17 Березня, 2023 р., 15:37
В продовження Шевченківських днів у Меденицькій громаді відбувся урочистий захід, присвячений  великому українському генію, поету, художнику Тарасу Шевченку - велетня духу і співця народної свободи.
10 Березня, 2023 р., 15:49
30 грудня 2022 року відбулись громадські слухання на яких більшістю присутніх жителів Меденицької територіальної громади було вирішено перейменувати вулицю Юрія Гагаріна на вулицю отця Василя Шевчука.
09 Березня, 2023 р., 09:09
9 березня  вся українська громадськість вшановує  роковини від дня народження Тараса Григоровича Шевченка ( березня 1814 року) і 10 березня – роковини від дня смерті  визначного поета, класика української літератури, художника та мислителя (10 березня 1861 р).