01 Грудня, 2023 р., 12:18
Місто добра – це міжнародний кризовий центр матері і дитини.
25 Листопада, 2023 р., 09:07
Шановні жителі Меденицької територіальної громади!
21 Листопада, 2023 р., 09:33
Десять років тому ми стали свідками великої події, яка назавжди змінила обличчя нашої країни та поклала початок новому етапу в історії України. Революція Гідності стала символом сили, відданості та духу нації, яка визволилася від оковів корупції та тоталітаризму.
20 Листопада, 2023 р., 16:31
Знову сьогодні Меденицька громада з шаною та скорботою зустріла загиблого Воїна Збройних Сил України Богдана Летнянку.
19 Листопада, 2023 р., 09:15
Вітаю вас з професійним святом - з Днем працівників сільського господарства!
09 Листопада, 2023 р., 18:42
З початку повномасштабної агресії росії проти України Меденицькою селищною радою було придбано два автомобілі і передано на передову для бійців з Меденицької ТГ. Відремонтовано та відправлено автобус «школярик» для потреб військових.
09 Листопада, 2023 р., 10:49
Ваша неймовірна праця і творчість неоціненні для нашого суспільства. Ви приносите красу, радість та глибокий зміст в життя кожного з нас, роблячи наш світ яскравішим і багатшим.
06 Листопада, 2023 р., 14:28
Багато хто з підлітків вважає, що кримінальна або адміністративна відповідальність настає з моменту досягнення повноліття (18 років). Але такі переконання є помилковими та можуть заважати усвідомленню наявності  відповідальності дітей за протиправні вчинки.