29 Червня, 2021 р., 16:57
ФГ «Залужани» здійснюватиме обприскування сільськогосподарських культур для їх захисту на землях, які перебувають у його користуванні, а саме в нічний час в період 30.06-04.07.2021 року.
29 Червня, 2021 р., 16:06
Про оголошення повторного конкурсу
26 Червня, 2021 р., 09:46
Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. Саме тому  25 червня на території Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.  відбувся  святковий концерт «Україна єдина-Україна-це ми!» з нагоди Дня Конституції України.  Селищний голова Меденицької громади Михайло Живчин привітав  присутніх зі святом, побажав всім здоров’я, натхнення та значних здобутків у подальших справах. Жителі громади  мали чудову нагоду насолодитись виступами танцювальних та вокальних дитячих колективів.
24 Червня, 2021 р., 16:49
У зв’язку з погодними умовами, що склалися на сьогоднішній день і прогнозовано на завтра, святковий концерт «Україна єдина-Україна-це ми!»
24 Червня, 2021 р., 16:00
24 червня відбулася восьма сесія восьмого демократичного скликання . Сесія розпочалася з виконання Гімну України. Засідання відбулося під головуванням селищного голови Михайла Живчина та секретаря селищної ради Любов Кішко. Депутати розглядали питання згідно порядку денного. Зокрема  розглядалися  :
23 Червня, 2021 р., 15:45
«Контінентал Фармерз Груп» повідомляє про застосування засобів захисту рослин, тобто обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях в с. Криниця, смт. Меденичі , с. Ріпчиці  25.05. – 30.05. 2021р. Компанія з якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства. У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий  термін, про що буде додатково проінформовано.
23 Червня, 2021 р., 15:13
Сьогодні відбулося спільне засідання двох комісій:
23 Червня, 2021 р., 12:58
З метою облагородження  навколишніх територій  до Дня Конституції просимо всіх мешканців, власників ФОПів та організацій привести все в належний стан. Дякуємо за розуміння.
23 Червня, 2021 р., 10:06
У п’ятницю, 25 червня, біля адмінбудівлі селищної ради о 14.00 год. відбудеться святковий концерт «Україна єдина-Україна-це ми!»
19 Червня, 2021 р., 13:22
18 червня в актовій залі Меденицької лікарні відбулося урочисте привітання медиків з професійним святом Днем медичного працівника. Згідно з Указом  Президента України №281/94 та Розпорядженням голови селищної ради та секретаріату,беручи до уваги подання директора КНП "Меденицька лікарня" від 11 червня 2021 року №107, було нагороджено «Почесною грамотою» медичних працівників за сумлінну працю, високий професіоналізм, впровадження нових методів діагностики та лікування. Вітали та вручали відзнаки селищний голова Михайло Живчин, головний лікар КНП «Меденицька лікарня» Микола Хоронжак, секретар селищної ради Любов Кішко, керуючий справами виконавчого комітету Любов Мороз, заступник селищного голови Іван Пурій.