03 Серпня, 2021 р., 10:51
Листок непрацездатності, що формується у Електронному реєстрі листків непрацездатності, є такою ж підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення, як і його паперова версія.
02 Серпня, 2021 р., 11:30
Попередження про  стихійні метеорологічні явища
30 Липня, 2021 р., 16:10
30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.
30 Липня, 2021 р., 09:39
ФГ «Залужани» здійснюватиме обприскування сільськогосподарських культур для їх захисту на землях, які перебувають у його користуванні, а саме в нічний час в період 29.07 - 01.08..2021 року.
29 Липня, 2021 р., 16:39
В рамках «Меморандуму про співпрацю» благодійна організація «Благодійний фонд «МХП – Громаді»» проведе очистку водойми в  с. Вороблевичі Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області. Як переможець конкурсу «Час діяти, Україно».
28 Липня, 2021 р., 15:35
Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області, в особі селищного голови Михайла Живчина, який діє на підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» благодійна організація «Благодійний фонд «МХП – Громаді», в особі менеджера регіонального із соціальних проектів Ірини Семко, ТОВ «Захід – Агро МХП» в особі в.о. директора Валерія Марченка уклали Меморандум про співпрацю та партнерство.
27 Липня, 2021 р., 12:22
27 липня 2021 року відбулася десята позачергова сесія восьмого демократичного скликання згідно розпорядження №94 селищного голови Михайла Живчина.   На підставі ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.
23 Липня, 2021 р., 10:16
Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області змінила свою  E – mail адресу:
22 Липня, 2021 р., 14:39
Розпочався п'ятий етап вакцинації, отже щепитися від COVID-19 можуть усі охочі дорослі. Це означає, що потрібно бути ще більш пильними до пацієнтів та якомога відповідальніше ставитися до їхніх запитань та самопочуття.
22 Липня, 2021 р., 12:27
Меденицька селищна рада доводить до відома педагогічних працівників, батьків та всіх мешканців Меденицької територіальної громади, що в найближчі роки реорганізації та закриття загальноосвітніх навчальних закладів проводитись НЕ БУДЕ.