27 Липня, 2021 р., 12:22
27 липня 2021 року відбулася десята позачергова сесія восьмого демократичного скликання згідно розпорядження №94 селищного голови Михайла Живчина.   На підставі ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.
23 Липня, 2021 р., 10:16
Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області змінила свою  E – mail адресу:
22 Липня, 2021 р., 14:39
Розпочався п'ятий етап вакцинації, отже щепитися від COVID-19 можуть усі охочі дорослі. Це означає, що потрібно бути ще більш пильними до пацієнтів та якомога відповідальніше ставитися до їхніх запитань та самопочуття.
22 Липня, 2021 р., 12:27
Меденицька селищна рада доводить до відома педагогічних працівників, батьків та всіх мешканців Меденицької територіальної громади, що в найближчі роки реорганізації та закриття загальноосвітніх навчальних закладів проводитись НЕ БУДЕ.
21 Липня, 2021 р., 11:56
Проблема домашнього насильства в Україні на сьогодні гостра та актуальна. За статистичними даними громадських організацій майже половина населення України страждала від насильства в сім’ї впродовж свого життя, причому 30% з них зазнавали жорстокого поводження ще у дитячому віці.
21 Липня, 2021 р., 10:25
20 липня в актовому залі Меденицької селищної ради відбулася нарада щодо вакцинації населення, роз’яснення необхідності вакцинування. Очолив нараду голова селищної ради Михайло Живчин.
19 Липня, 2021 р., 10:04
Масштабна вакцинальна кампанія, що розпочалася два місяці тому набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19.
19 Липня, 2021 р., 09:54
КНП «Меденицька лікарня» МСР проводить вакцинацію від Covid 19 – інфекції у відділенні первинної медицини.