28 Січня, 2020 р., 15:36
З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у центральній Меденицькій бібліотеці було проведено годину - реквієм "Голокост. Трагедія. Пам'ять", а також оформлено книжкову виставка «Голокост – шрам на серці людства.
27 Січня, 2020 р., 14:39
Сьогодні, 27 січня 2020 року, в приміщенні Меденицької селищної ради відбувся виїзний прийом громадян заступником начальника відділу "Дрогобицького бюро правової допомоги" Петром Габрівським.
23 Січня, 2020 р., 15:11
"Безоплатна правова допомога – соціальна ініціатива держави"
22 Січня, 2020 р., 20:55
День 22січня, день самостійності й соборності української держави. Це не тільки велике й світле минуле, це, впершу чергу, - символ майбутнього, це бойовий клич України, яке ще має прийти. Ітому святкуючи цю дорогу величну нашій пам'яті дату, ми не оплакуємо минулого-ми робимо підсумки того, що ми вчинили за останні роки, щоб якнайбільше наблизитися до здобуття того, що в нас насильно забрали й що треба ще зробити, щоб майбутня річниця не зустріла нас на тому самому місці, де ми були рік назад. Ми - нація в поході, в наступі, а не у відступі. І от останні роки дозволили багатьоом з нас там, на рідних землях, мати змогу взяти святу зброю в руки й найвищими жертвами засвідчити нашу національну волю. 22січня і наші заяви не є фразою, але єзмістом і сенсом цілого нашого життя. До цієї дати працівниками бібліотеки був проведений історичний екскурс "Єдина і неподільна Україна".
22 Січня, 2020 р., 12:47
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності.
20 Січня, 2020 р., 19:50
У зв'язку з технічним обслуговуванням ліній електромереж в смт Меденичі 21.01.2020 року з 9.00 до 16.00 буде тимчасове відключення електроенергії в районі школи, садочку та котельні.
20 Січня, 2020 р., 11:32
Цей Закон визначає правові, організаційні та економічні засади функціонування і розвитку системи загальної середньої освіти.
17 Січня, 2020 р., 16:39
Сьогодні, 17 січня 2020 року в ЗДО "Калинонька" відбувся семінар-практикум для вихователів громади на тему: "Інноваційна діяльність ЗДО-музейна педагогіка: можливості і перспектива". Присутні мали змогу ознайомитися з роботою закладу та побувати в музейному просторі садочку під назвою "Світлиця", який був створений за допомоги активних батьків. Вихованці старшої групи "Вербиченька" разом з виховатилем О.Р.Матковською презентували сценку  "Різдво в бабусеній оселі". Вихованці передали різдвяний настрій всім гостям, а на завершення всі долучилися до спільної коляди.
17 Січня, 2020 р., 15:52
На базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулася нарада "по-новому". Участь у нараді взяли всі школи громади. Заступник директора І.О.Добромільська поділилася досвідом впровадження методики СООП. Вчителі мали можливість попрацювати в групах та висловити свою думку щодо впровадження нового методу навчання.
16 Січня, 2020 р., 14:49
За повідомленням "Дрогобицького РЕМ" у зв'язку з  технічним обслуговуванням ліній електромереж в смт Меденичі 17.01.2020 року з 9.00 до 16.00 буде тимчасове відключення електроенергії в районі зоопарку "Лімпопо" та прилеглих вулицях.