09 Грудня, 2019 р., 12:48
 08.12.2019  в бібліотеці с. Рівне було проведено інформаційну годину до 135 - річниці від дня народження Юліана Опільського Українського письменника.
09 Грудня, 2019 р., 12:43
06.12.2019 р. в селі Рівне до Дня Захисника Вітчизни працівниками Народного дому та бібліотеки біля пам'ятника героя Петра Грициняка  було проведено акцію "Запали свічку Захиснику".
09 Грудня, 2019 р., 09:57
Львівський коледж
06 Грудня, 2019 р., 10:41
         Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та їх мешканців. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців.
06 Грудня, 2019 р., 10:00
Шановні воїни - захисники!
29 Листопада, 2019 р., 16:55
Сьогодні відбулося офіційне відкриття 6-ої групи у дошкільному закладі Меденицької громади. Садочок будуть відвідувати ще 22 дитини. Бажаємо їм нових друзів, цікавого спілкування і гарних вихователів.
27 Листопада, 2019 р., 09:24
Відкритий урок у НУШ. 26.11.2019 року  у Летнянському НВК відбувся відкритий урок у 1 класі з математики. Урок був вдалим, цікавим і захоплюючим.
25 Листопада, 2019 р., 12:36
20 листопада у Меденицькому ДНЗ " Калинонька" були проведені заходи присвячені Всесвітньому дню дитини під девізом:"Світлішає на світі,коли радіють діти." У старших групах проведено правовий квест "Кожна дитина має право",сюжетно- рольові заняття "Скринька прав і обов'язків."Дошкільнята були захопленні створенням картини "Дитина ніжний паросток,який стане могутнім деревом.",а також відвідали фотогалерею "Усмішка дитини".Найменші дошкільнята розігрували сюжетно- рольові ситуації "Вітаємо іменинників".Багато позитивних емоцій,вражень та сюрпризів дітки отримали під час розваги "Свято осінніх іменинників". Батьки мали змогу переглянути інформаційний стенд "Батькам про права дитини."
25 Листопада, 2019 р., 12:28
У суботу, 23 листопада, біля пам'ятника "Скасування спадщини" було проведено громадську Акцію "Запали свічку пам'яті", щоб об'єднатися з українцями всього світу та іноземними громадянами. Задля пам'яті про один із найбільшіх злочинів в історії людства ХХ століття. Отець Володимир відправів панахиду біля пам'ятника "Скасування спадщини", за невинно убієнних, що померли від голоду в 1932-1933 роках. Відтак біля храму пролунали дзвони, що нагадали про ту страшну трагедію, штучно створену комуністичним режимом. Участь у заході взяли працівники Народного дому, бібліотеки, діти та жителі села Летня.
24 Листопада, 2019 р., 13:39
Запалимо свічки, хвилиною мовчання