24 Травня, 2019 р., 14:54
 24 травня  в Україні відзначається День слов’янської писемності і культури. За традицією він святкується у день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.
24 Травня, 2019 р., 14:41
Щорічно 24 травня у всіх слов'янських країнах відзначають День слов'янської писемності та культури і
24 Травня, 2019 р., 09:31
День Героїв — це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.
23 Травня, 2019 р., 16:07
Проводяться роботи щодо замін старих вікон та дверей на нові металопластикові у дитячому садочку "Калинонька".
23 Травня, 2019 р., 14:59
День Героїв – це вшанування пам’яті патріотів, які жертовно віддали своє життя служінню українській нації, тих, хто боронив рідну Вітчизну до останнього подиху.
23 Травня, 2019 р., 14:30
З 21-22 травня на території селища випала велика кількість опадів, в наслідок чого було підтоплено присадибні ділянки і господарські споруди жителів селища. Для ліквідації наслідків паводку задіяно сили і техніку Меденицької місцевої пожежної команди і Дрогобицького відділення МНС. До роботи наслідків паводку долучилися депутати ОТГ та місцеві жителі під керівництвом голови В.В.Шулака.
22 Травня, 2019 р., 11:18
Мама! Найдорожче слово в світі! Де б не був ти,
21 Травня, 2019 р., 17:54
Сьогодні 21 травня головний спеціаліст Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області О.Бонк провела прийом громадян. На особистий прийом з питань пенсійного законодавства звернулись 4 особи, яким було надано роз'яснення щодо пенсійного забезпечення.
16 Травня, 2019 р., 16:26
В Меденицькій селищній раді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування генетичного коду українця. До свята долучилися працівники культури, жителі громади та учні шкіл. Кульмінаційним моментом стало утворення карти України з вишиваних рушників.
15 Травня, 2019 р., 10:24
Панас Мирний – літературний псевдонім Панас Якович Рудченко. Народився 13 травня 1849 року.