22 Липня, 2019 р., 16:57
Повідомляємо, що в смт.Меденичі 23.07.2019 року в зв’язку з плановим роботами Дрогобицьким РЕМ планується відключення електроенергії по вул. Дрогобицькій, Лисенка, Зеленій.
22 Липня, 2019 р., 09:34
«Літо - весела, чудова пора, яку полюбила уся дітвора».
17 Липня, 2019 р., 16:44
13 липня вихованці відділення комплексної реабілітації дітей інвалідів м.Зборів Тернопільської області відвідали зоопарк ”ЛІМПОПО” разом з вчителем-реабілітологом Галиною Бабиною та батьками. Адіміністрація зоопарку організувала дітям безкоштовний вхід і цікаву екскурсію. Діти побачили для себе багато екзотичних тварин, від яких навіть не хотіли відходити.
17 Липня, 2019 р., 14:42
Сьогодні в приміщені Дрогобицького Міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар "Як започаткувати власну справу". Активна молодь смт.Меденичі приймала участь  та отримала корисну інформацію.
16 Липня, 2019 р., 14:21
Сьогодні 16 липня головний спеціаліст Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області  провела прийом громадян. На особистий прийом з питань пенсійного законодавства звернулись 10 особ, яким було надано роз'яснення щодо пенсійного забезпечення.
16 Липня, 2019 р., 10:45
Меденицька селищна рада вітає з професійним святом найбільш точних і прагматичних людей в цьому світі! Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних!
15 Липня, 2019 р., 10:19
Вчора 14.07.2019 року на стадіоні смт.Меденичі відбувся футбольний матч між командами Арсенал(Меденичі-Лішня) та Іскра(Грушів) з рахунком 6-0 в користь команди Арсенал(Меденичі-Лішня).
12 Липня, 2019 р., 12:41
9 липня український поет і прозаїк Ігор Калинець відсвяткував своє 80-річчя.Його творчість наповнена живлющими соками рідної землі, в ній дух спадщини роду. Вона сприяє перенесенню прекрасного з літератури в духовне життя дитини, виховує не тільки любов до природи, а й хороші людські риси.
11 Липня, 2019 р., 14:37
Талановитий український поет, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, відомий громадський діяч і колишній політв'язень Ігор Калинець відсвяткував своє 80-річчя.Напередодні свого ювілею він отримав почесну відзнаку "Золотий герб міста Львова". "Волелюбний твій син, Україно" - під такою назвою в Меденицький центральній бібліотеці 11 липня було проведено літературний портрет  присвячений творчості поета, прозаїка І. Калинця. Також в бібліотеці організовано книжкову виставку" Барви українського слова".
10 Липня, 2019 р., 10:22
Вчора 09.07. 2019 року в Меденицькій селищній раді відбулося продовження п’ятої сесії сьомого демократичного скликання.  Було розглянуто 39 питань внесених до порядку денного сесії та прийнято відповідні рішення.