27 Червня, 2019 р., 12:43
Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
25 Червня, 2019 р., 13:10
Обговорення перспективного плану розвитку Меденицької селищної ради https://rada.info/upload/users_files/04374743/aaf84138d5b1373d8eec9a6a27ed4c32.docx
25 Червня, 2019 р., 12:26
Сьогодні біля території церкви смт.Меденичі зробили зупинку велопаломники з Івано-Франківщини, які їдуть на Всеукраїнську прощу до Страдча. Дяки церкви с.Іванівці та  с.Грабівці побували на території церкви , зробили загальне фото на згадку про  стару церковцю Успіння Пресв'ятої Богородиці. Щасливої дороги та Божої благодаті нам всім.
24 Червня, 2019 р., 17:18
Сьогодні 24 червня представник Дрогобицького Бюро правової допомоги провела прийом громадян. На особистий прийом з питань юридичного законодавства звернулись 4 особи, яким було надано роз'яснення по даних питаннях.
24 Червня, 2019 р., 16:58
27.06.2019року в смт.Меденичі буде припинено подачу газу у зв'язку з ремонтними роботами. Газопостачання буде відновлено без попередження.
22 Червня, 2019 р., 18:31
Час не владний над подіями такого масштабу, як Друга світова війна. Пам'ять про героїзм і мужність, віру і благородство людського духу, прагнення вижити і перемогти, що проявилися у вогненні воєнні роки, є і має залишатися невід'ємною частиною нашої свідомості.
21 Червня, 2019 р., 11:53
 Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня державного службовця!
21 Червня, 2019 р., 11:41
В полнеділок 24 червня  в приміщені Меденицької селищної ради відбудеться зустріч з представником Дрогобицького Бюро правової допомоги Петром Гаплівецьким, який надасть безкоштовну правову допомогу жителям Меденицької громади.
20 Червня, 2019 р., 17:12
27 червня у смт.Меденичі в 11.00 год. біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбудеться урочистий захід до Дня Конституції України «Живи та міцній наша юна державо».
20 Червня, 2019 р., 12:51
 18 червня, в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому 2018 року процесу передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність об’єднаних територіальних громад, відбулась передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність 5 об’єднаних територіальних громад: