08 Липня, 2019 р., 17:01
У вівторк 09 липня 2019 року о 13.00 год. в Меденицькій селищній раді  відбудеться звіт народного депутата Верховної Ради Матківського Богдана Мироновича.
08 Липня, 2019 р., 10:05
07 липня в Україні відзначалось одне з найулюбленіших свят - Івана Купала, день радості, чистоти і єднання з природою рідного краю. До свята Купала біля Нородного дому с.Летня  було проведено літературно-мистецьке свято  "Ой, на Івана, тай на Купала". Під час заходу були проведені цікаві ігри, вікторини, змагання, водіння хороводу. Як дорослі, так і малі з великим задоволенням брали участь у майстер-класі з плетіння купальських вінків з польових квітів, які потім пустили на воду, загадуючи бажання.
05 Липня, 2019 р., 11:09
 У неділю 07 липня 2019 року о 13.00 год. в актовій залі школи смт.Меденичі відбудеться зустріч з кандидатами у народні депутати до Верховної Ради.
04 Липня, 2019 р., 16:05
09.07.2019 р. в смт.Меденичі, буде припинено подачу газу у зв'язку з ремонтними роботами. Газопостачання буде відновлено без попередження.
04 Липня, 2019 р., 09:42
Меденицька селищна рада щиро вітає з Днем народження  депутата Меденицької селищної ради Петра Миколайовича Леськіва.
03 Липня, 2019 р., 11:36
Вчора 2 липня головний спеціаліст Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області  провела прийом громадян. На особистий прийом з питань пенсійного законодавства звернулись 4 особи, яким було надано роз'яснення щодо пенсійного забезпечення.
02 Липня, 2019 р., 17:42
Вітаємо з Днем народження Лисунів Галину Ігорівну, спеціаліста І категорії Меденицької селищної ради!
29 Червня, 2019 р., 16:24
В центральній Меденицькій бібліотеці працівники провели експрес інформацію "Жити за Основним законом", а також організована ілюстрована книжкова виставка "Конституція України - основний закон для влади і громади.