19 Лютого, 2023 р., 13:19
Сьогодні, День Державного герба України, затвердженого Верховною Радою України, як Малий Герб України. Тризуб уособлює собою для українців зв’язок із батьківщиною, боротьбу за незалежність та свободу країни.
16 Лютого, 2023 р., 10:15
16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, воно було засновано лише торік.
15 Лютого, 2023 р., 12:31
В Україні запустили застосунок «Добре», який повідомляє користувача про стан його близьких. За словами розробників, застосунок дозволяє не турбувати постійними питанням на кшталт «як ти?», адже в ньому цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час.
15 Лютого, 2023 р., 08:35
Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
10 Лютого, 2023 р., 10:33
З настанням весняно-літнього періоду особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.
09 Лютого, 2023 р., 14:47
Сьогодні в рамках гуманітарної допомоги для ВСП «Дргобицька районна лікарня № 3», що  у селі Грушів Меденицької територіальної громади було передано генератор «Львівським гуманітарним штабом» Львівський гуманітарний штаб. Метою такої технічної допомоги було забезпечення медичного закладу електричною енергією під час аварійних відключень.
08 Лютого, 2023 р., 15:40
7.02.2023 року відбулася ХХVІІІ сесія Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина.
08 Лютого, 2023 р., 12:18
У Львівській області почала діяти програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.
06 Лютого, 2023 р., 12:22
Львіська обласна військова адміністрація проводить опитування жителів Львівщини щодо пророблених заходів в умовах військового стану та в подальшому покращення роботи адміністрації.
01 Лютого, 2023 р., 10:12
31 січня у місті Бориславі пройшли навчально – методичні заняття з цивільного захисту, метою яких було підвищення рівня знань фахівців та вдосконалення навичок захисту населення і територій в умовах надзвичайних ситуацій.