09 Листопада, 2022 р., 15:14
З метою реалізації питання проживання внутрішньо переміщених осіб Меденицька селищна рада взяла участь у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», організатором якого є Фонд "МХП-Громаді" Фонд «МХП – Громаді», та стала переможцем даного конкурсу.
09 Листопада, 2022 р., 08:38
Шановні працівники закладів культури, бібліотек, учасники мистецьких колективів Меденицької громади і всі, хто присвятив своє життя галузі культури!
07 Листопада, 2022 р., 14:26
08 листопада  2022 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено  ZOOM- конференцію на тему:
04 Листопада, 2022 р., 13:04
Інформаційна кампанія «Готуймося» про підготовку до опалювального сезону 2022/2023 рр. Ця кампанія присвячена обізнаності громадян та як зменшити теплові витрати в домівках.
04 Листопада, 2022 р., 10:50
Громадська спілка КАРПАТСЬКИЙ СМАК пропонує пройти опитування керівникам бізнесу сільськогосподарської та харчової галузі. Основною метою опитування є виявлення вектору підвищення конкурентоспроможності. Результати опитування дадуть змогу визначити стан підприємств, потреби супроводу та забезпечення консультаційної, практичної допомоги.
03 Листопада, 2022 р., 14:56
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  інформує, які послуги можна отриматина порталі «Дія» та у мобільному застосунку «Дія»:
03 Листопада, 2022 р., 14:10
Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів.
01 Листопада, 2022 р., 19:19
78 років тому Андрея Шептицького не стало.
31 Жовтня, 2022 р., 14:53
Війна в Україні спричинила перешкоди для продовження освітнього процесу, проте механзім навчання для українських школярів та студентів повинен функціонувати на належному рівні.
31 Жовтня, 2022 р., 09:59
Відповідно до Розпорядження голови Живчина Михайла Мар'яновича  робоча група з питань перейменування вулиць в Меденицькій територіальній громаді. прийняла рішення про продовження проведення опитування громадян щодо зміни назви вулиці Гагаріна в смт. Меденичі.