06 Грудня, 2022 р., 08:44
День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня  — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».
01 Грудня, 2022 р., 20:35
Після того, як 24 серпня 1991-го Верховна Рада затвердила Акт проголошення незалежності України, проведено грудневий референдум.
30 Листопада, 2022 р., 10:01
Діти повністю залежать від оточуючих їх дорослих і, якщо вони не відчувають себе у безпеці вдома, це може мати для них значні негативні фізичні та психологічні наслідки.
28 Листопада, 2022 р., 16:16
25 листопада цього року в актовому залі Меденицької селищної ради відбувся семінар на тему «Основні принципи інклюзивного навчання» для асистентів вчителів, педагогів, практичних психологів та директорів шкіл.
26 Листопада, 2022 р., 08:38
Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. Цього року це буде 26 листопада. "Запали свічку"- вшануйте пам’ять убитих голодом.  Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
21 Листопада, 2022 р., 09:09
21 листопада, в християнське свято Собору Архистратига Михаїла в Україні відзначають День гідності та свободи.
20 Листопада, 2022 р., 12:29
Цього року працівники сільського господарства України святкують своє професійне свято 20 листопада.
17 Листопада, 2022 р., 15:35
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
17 Листопада, 2022 р., 14:39
       Хочемо поділитися чудовою новиною і подякувати за розуміння нашої нелегкої праці та надане нове технічне забезпечення. Наші фахівці соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг» в межах проекту Моніторинг потреб сім‘ї в умовах війни отримав два планшети для кращого надання соціальних послуг. Проект впроваджується Партнерством "Кожній дитині" ( Partnership for Every Child / Кожній дитині ) за підтримки UNICEF Ukraine (UNICEF Ukraine) на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України.