Меденицька селищна рада

Львівська область, Дрогобицький район

Новини

11 Травня, 2019 р., 10:12
Вчора 10 травня 2019 відбулася зустріч  Меденицького селищного голови В. Шулака з представником Головного управління Національної поліції І.В. Бученковим.
 
11 Травня, 2019 р., 09:30
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану територій земельних ділянок площею 0,66 га за адресою: Львівська область Дрогобицький район с. Опори (в межах населеного пункту), вул. Перемоги для будівництва і обслуговування придорожнього сервісу і споруд для обслуговування і зберігання транспорту.
08 Травня, 2019 р., 15:56
08.04.2019 року в приміщені комунального закладу "Меденицької  публічної бібліотеки" відбулася перша нарада працівників культури на якій були присутні заступник голови Меденицької селищної ради  Б.М.Жовнірчик та спеціаліст з питань культури Л.В.Дякович. Було розглянуто питання роботи закладів культури ОТГ і попереджено про реорганізацію культури як такої. Також було узгоджено план роботи на травень місяць поточного року.
26 Квітня, 2019 р., 12:08
Велике лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.. Урятований світ - найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Меденицькою селищною радою надано одноразову матеріальну допомогу учасникам ліквідації в Чорнобильської катастрофи.
26 Квітня, 2019 р., 11:17
Шановні мешканці Меденицької громади! Щиро вітаємо вас із світлим і радісним святом – Воскресінням Христовим! Пасха – це теплий промінь надії, промінь спасіння. Це свято великого очищення всіх нас, яке символізує чистоту помислів, духовне відродження. Будьмо добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. Нехай християнська любов , щастя, добробут та злагода запанують у ваших родинах, а віра в Бога і любов до України єднають всіх нас! Христос Воскрес!
25 Квітня, 2019 р., 14:38
З метою підготовки до Великодніх свят з 22-24 квітня  Меденицькою селищною радою організовано проведення роботи, а саме: упорядковане Летнянське кладовище (Горбок), зроблено благоустрій для зупинки автомобілів та здійснено вивіз сміття.
23 Квітня, 2019 р., 17:16
В рамках місячника з благоустрою на території Меденицької селищної ради Меденицьким ВУЖКГ було проведено фарбування зупинок громадського транспорту, впорядкування газонів біля пам'ятників, здійснення очиски від сміття узбіч доріг.
 
23 Квітня, 2019 р., 16:16
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану територій земельних ділянок орієнтовною площею 0,66 га за адресою: Львівська область Дрогобицький район с.Опори (в межах населеного пункту), вул.Перемоги для будівництва і обслуговування придорожнього сервісу та споруд для обслуговування та зберігання транспорту.
19 Квітня, 2019 р., 11:51
Протягом квітня місяця працівниками Меденицького ЖКГ здійснено роботи щодо заміни світильників по вулицях Степовій та Лисенка. Відновлено вуличне освітлення до кінця вул.Івасюка, Яворницького та Сонячна, а також замінено лампочки у селищі Меденичі, с.Опори.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора