08 Грудня, 2021 р., 11:48
Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
07 Грудня, 2021 р., 09:55
Вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування та зокрема працівників Меденицької територіальної громади з професійним святом!
06 Грудня, 2021 р., 11:04
Шановні військовослужбовці, захисники України!
03 Грудня, 2021 р., 15:59
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.
03 Грудня, 2021 р., 15:58
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують: якщо фізична особа має активи, з яких не було сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори в періоди до 1 січня 2021 року, то така особа може самостійно прийняти рішення щодо подання одноразової декларації (п. 1 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ).
03 Грудня, 2021 р., 13:52
02.12.2021 року на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. у спортивному залі було проведено Спартакіаду допризовної молоді закладів загальної середньої освіти Меденицької ТГ.
03 Грудня, 2021 р., 13:40
     Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш вразливої та незахищеної верстви населення .
01 Грудня, 2021 р., 11:35
Нещодавно начальник відділу електронних сервісів Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Наталя Козяк провела низку навчальних тренінгів для платників податків. Під час зустрічей посадовицею акцентовано увагу на можливості користування єдиним рахунком  для сплати податків та єдиного соціального внеску, яка надана платникам з 1 січня 2021 року.
30 Листопада, 2021 р., 16:03
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що за січень - жовтень 2021 року Меденицькою територіальною громадою забезпечено збір платежів до зведеного бюджету у сумі  434,9 млн. грн.
29 Листопада, 2021 р., 11:42
26 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина та керуючого справами селищної ради Любові Мороз.