27 Листопада, 2021 р., 09:06
Щорічний День пам’яті жертв Голодомору 1932?1933 років відзначвється у суботу, 27 листопада. Запаліть свічку пам'яті у себе на вікні о 16 год.
26 Листопада, 2021 р., 13:46
КНП  "Меденицька лікарня" повідомляє!!!
26 Листопада, 2021 р., 11:53
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує громадянам України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, про можливість добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.
26 Листопада, 2021 р., 11:52
26 Листопада, 2021 р., 09:30
 ПЛАНОВІ РОБОТИ ТУТ  З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго"  www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення" - "Архів планових відключень", де вказано дату та час відключення для кожного населеного пункта. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті  "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла". Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про  аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та  дистанційно замовити послуги, радимо споживачам зареєструватися у сервісах  "Львівобленерго" у Telegram або Viber.
24 Листопада, 2021 р., 11:45
               Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що в ГУ ДПС у Львівській області створено низку сторінок у соціальних мережах, де платники податків можуть ознайомитися з роботою органів ДПС, отримати корисну інформацію з питань оподаткування, зокрема, застосування соціальної пільги, отримання податкової знижки, оподаткування заробітної плати, декларування, доходів від підприємницької діяльності тощо.
23 Листопада, 2021 р., 12:59
Вплив наслідків пандемії GOVID - 19 на права дитини
23 Листопада, 2021 р., 10:47
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
23 Листопада, 2021 р., 10:45
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу на переваги застосування програмних РРО (далі – ПРРО) у порівняні з класичними РРО: