21 Січня, 2022 р., 11:53
Порядок організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб сіб'єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів.
21 Січня, 2022 р., 11:50
Управління праці  та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2021 № 1323 ,,Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” внесено зміни.
17 Січня, 2022 р., 15:29
"Кібергігієна на робочому місці", "Захист від інтернет  - шахрайства"
17 Січня, 2022 р., 15:24
З метою допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар'єрів сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації розробив анкетуопитування.
13 Січня, 2022 р., 12:19
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 01 січня 2022 року використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) є обов’язковим для усіх фізичних осіб – підприємців – «спрощенців» II – IV груп, які здійснюють розрахункові операції.
13 Січня, 2022 р., 12:17
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що у відповідності до норм розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація) у встановлений строк, Декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються державні гарантії та звільнення від відповідальності.
12 Січня, 2022 р., 17:33
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що Постановою КМУ від 23.12.2021 №1359 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 №1336» внесено зміни, які визначають, що підприємці платники єдиного податку, що провадять роздрібну торгівлю на території села, - мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО/ПРРО, але з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, крім випадків:
12 Січня, 2022 р., 17:31
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що з 01 січня 2022 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.
12 Січня, 2022 р., 14:45
Меденицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
11 Січня, 2022 р., 18:35
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  нагадують, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.