15 Липня, 2019 р., 10:19
Вчора 14.07.2019 року на стадіоні смт.Меденичі відбувся футбольний матч між командами Арсенал(Меденичі-Лішня) та Іскра(Грушів) з рахунком 6-0 в користь команди Арсенал(Меденичі-Лішня).
12 Липня, 2019 р., 12:41
9 липня український поет і прозаїк Ігор Калинець відсвяткував своє 80-річчя.Його творчість наповнена живлющими соками рідної землі, в ній дух спадщини роду. Вона сприяє перенесенню прекрасного з літератури в духовне життя дитини, виховує не тільки любов до природи, а й хороші людські риси.
11 Липня, 2019 р., 14:37
Талановитий український поет, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, відомий громадський діяч і колишній політв'язень Ігор Калинець відсвяткував своє 80-річчя.Напередодні свого ювілею він отримав почесну відзнаку "Золотий герб міста Львова". "Волелюбний твій син, Україно" - під такою назвою в Меденицький центральній бібліотеці 11 липня було проведено літературний портрет  присвячений творчості поета, прозаїка І. Калинця. Також в бібліотеці організовано книжкову виставку" Барви українського слова".
10 Липня, 2019 р., 10:22
Вчора 09.07. 2019 року в Меденицькій селищній раді відбулося продовження п’ятої сесії сьомого демократичного скликання.  Було розглянуто 39 питань внесених до порядку денного сесії та прийнято відповідні рішення.
08 Липня, 2019 р., 17:01
У вівторк 09 липня 2019 року о 13.00 год. в Меденицькій селищній раді  відбудеться звіт народного депутата Верховної Ради Матківського Богдана Мироновича.
08 Липня, 2019 р., 10:05
07 липня в Україні відзначалось одне з найулюбленіших свят - Івана Купала, день радості, чистоти і єднання з природою рідного краю. До свята Купала біля Нородного дому с.Летня  було проведено літературно-мистецьке свято  "Ой, на Івана, тай на Купала". Під час заходу були проведені цікаві ігри, вікторини, змагання, водіння хороводу. Як дорослі, так і малі з великим задоволенням брали участь у майстер-класі з плетіння купальських вінків з польових квітів, які потім пустили на воду, загадуючи бажання.
05 Липня, 2019 р., 11:09
 У неділю 07 липня 2019 року о 13.00 год. в актовій залі школи смт.Меденичі відбудеться зустріч з кандидатами у народні депутати до Верховної Ради.
04 Липня, 2019 р., 16:05
09.07.2019 р. в смт.Меденичі, буде припинено подачу газу у зв'язку з ремонтними роботами. Газопостачання буде відновлено без попередження.
04 Липня, 2019 р., 09:42
Меденицька селищна рада щиро вітає з Днем народження  депутата Меденицької селищної ради Петра Миколайовича Леськіва.