29 Липня, 2019 р., 15:32
У середу 31 липня о 10.00год. в приміщенні Меденицької селищної ради відбудеться семінар на тему:" Інвестиції в ОТГ – як зробити громаду інвестиційно привабливою".
24 Липня, 2019 р., 17:20
Сьогодні маленькі користувачі вперше завітали в Меденицьку центральну бібліотеку, адже наша бібліотека тепер обслуговує не тільки дорослого користувача, але і дітей. Перші книги уже надійшли. Чекаємо на нові поповнення.
24 Липня, 2019 р., 17:04
З 1 серпня 2019 заяву на повернення коштів по платежах можна подати в електронному вигляді через «Електронний кабінет» Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що з 26.04.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2019 р. №60 "Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені" (далі – Порядок).
24 Липня, 2019 р., 16:50
Шановна дирекція зоопарку ''Лімпопо'' Від імені директора дитячого табору ''Пілігрим'' (м. Рогатин) Стафія Олега і колективу, а також всіх відпочиваючих , щиро дякуємо за можливість , що ви надали 18.07.2019 відвідати безкоштовно ваш зоопарк для дітей з Донецької області , що проживають в населених пунктах наближених до зони ООС та були свідками бойових дій . Для кожного з них це була гарна нагода отримати масу позитиву і психологічну розрядку. Дякуємо що відгукнулися, і стали учасниками доброї справи. Нехай вас рясно Бог благословить.
22 Липня, 2019 р., 16:57
Повідомляємо, що в смт.Меденичі 23.07.2019 року в зв’язку з плановим роботами Дрогобицьким РЕМ планується відключення електроенергії по вул. Дрогобицькій, Лисенка, Зеленій.
22 Липня, 2019 р., 09:34
«Літо - весела, чудова пора, яку полюбила уся дітвора».
17 Липня, 2019 р., 16:44
13 липня вихованці відділення комплексної реабілітації дітей інвалідів м.Зборів Тернопільської області відвідали зоопарк ”ЛІМПОПО” разом з вчителем-реабілітологом Галиною Бабиною та батьками. Адіміністрація зоопарку організувала дітям безкоштовний вхід і цікаву екскурсію. Діти побачили для себе багато екзотичних тварин, від яких навіть не хотіли відходити.
17 Липня, 2019 р., 14:42
Сьогодні в приміщені Дрогобицького Міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар "Як започаткувати власну справу". Активна молодь смт.Меденичі приймала участь  та отримала корисну інформацію.
16 Липня, 2019 р., 14:21
Сьогодні 16 липня головний спеціаліст Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області  провела прийом громадян. На особистий прийом з питань пенсійного законодавства звернулись 10 особ, яким було надано роз'яснення щодо пенсійного забезпечення.
16 Липня, 2019 р., 10:45
Меденицька селищна рада вітає з професійним святом найбільш точних і прагматичних людей в цьому світі! Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних!