19 Квітня, 2019 р., 11:51
Протягом квітня місяця працівниками Меденицького ЖКГ здійснено роботи щодо заміни світильників по вулицях Степовій та Лисенка. Відновлено вуличне освітлення до кінця вул.Івасюка, Яворницького та Сонячна, а також замінено лампочки у селищі Меденичі, с.Опори.
17 Квітня, 2019 р., 15:40
Впродовж минулого тижня у смт.Меденичі біля пам'ятника Т.Г.Шевченка проводились реставраційні роботи. Висловлюємо щиру подяку жителям селища, які погодились на добровільних засадах упорядкувати пам'ятник.
17 Квітня, 2019 р., 11:39
Меденицька громада, Вітає Меденицьку місцеву пожежну команду з День пожежної охорони.
12 Квітня, 2019 р., 10:42
В п'ятницю 12 квітня на території Меденицької селищної ради у с.Опарі, смт.Меденичі було замінено і встановлено мусорні контейнери.
10 Березня, 2019 р., 12:02
10.03.19р. в актовому залі Селищної Ради відбулося святкування 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
06 Березня, 2019 р., 11:53
Сьогодні Дрогобицька районна бібліотека для дітей, бібліотека філія смт.Меденичі, вчителі, учні Меденицької СЗШ та керівництво Меденицької селищної об'єднаної територіальної громади долучились до Міжнародного флешмобу "Великий Шевченко", приурочений 205 річниці від дня народження Великого Кобзаря.
05 Березня, 2019 р., 12:38
05.03.2019. відбулося засідання Львівської обласної конкурсної ради з реалізації Програм проектів місцквого розвитку. За результатами конкурсної ради Меденицькою ОТГ було подано 12 проектів, 9 з яких перемогли.
22 Лютого, 2019 р., 22:19
Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.