07 Вересня, 2022 р., 16:13
      Комунальною установою “Центр надання соціальних послуг”  ведеться активна  робота щодо збору врожаю на присадибних ділянках одиноких громадян. Соціальні робітники спільно з волонтерами проводять збір картоплі, моркви, буряка, цибулі та інше. Також збирають яблука, груші, сливи  та заготовляють сухофрукти, допомагають консервувати та робити заготовки на зиму. Упорядковують присадибні ділянки та городи. Ця робота буде тривати впродовж осені.
01 Вересня, 2022 р., 12:51
 Питання впровадження інформаційно-освітньої кампанії з інформування про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі
01 Вересня, 2022 р., 11:05
Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни
01 Вересня, 2022 р., 08:47
Вітаючи  вас з початком нового навчального року, бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей.
31 Серпня, 2022 р., 11:45
Виставка відбудеться 13-15 грудня 2022 року в Об'єднаних Арабських Еміратах,  Дубай.
30 Серпня, 2022 р., 16:12
Всі споживачі водних ресурсів є водокористувачами, які здійснюють загальне або спеціальне водокористування.  Згідно з Водним кодексом  України за умови спеціального водокористування, водокористувачі зобов’язані здійснювати його за наявності дозволу.
30 Серпня, 2022 р., 14:43
Впродовж минулого тижня бюджети 5 територіальних громад Дрогобицького району отримали більше 6 мільйонів гривень з державного бюджету. Йдеться про базові дотації для кожної громади.
29 Серпня, 2022 р., 16:29
Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
29 Серпня, 2022 р., 15:05
Триває війна… Україна надалі виборює незалежність, право мирно  жити на своїй Богом даній землі. Нажаль, гинуть мужні патріоти своєї країни.