03 Листопада, 2022 р., 14:10
Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів.
01 Листопада, 2022 р., 19:19
78 років тому Андрея Шептицького не стало.
31 Жовтня, 2022 р., 14:53
Війна в Україні спричинила перешкоди для продовження освітнього процесу, проте механзім навчання для українських школярів та студентів повинен функціонувати на належному рівні.
31 Жовтня, 2022 р., 09:59
Відповідно до Розпорядження голови Живчина Михайла Мар'яновича  робоча група з питань перейменування вулиць в Меденицькій територіальній громаді. прийняла рішення про продовження проведення опитування громадян щодо зміни назви вулиці Гагаріна в смт. Меденичі.
28 Жовтня, 2022 р., 20:54
28 жовтня 2022 року на базі Ролівської гімназії викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і кафедри психології провели науково-методичний семінар на тему «Сучасні форми роботи з батьками школярів в умовах воєнного стану та дистанційного навчання». Модератор – доцент Юрій Калічак.
26 Жовтня, 2022 р., 15:33
24 жовтня 2022 року на базі Вороблевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів зусиллями кафедри психології і кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проведено науково-методичний семінар на тему «ІМІДЖ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ». Модератор – доцент Юрій Калічак.
25 Жовтня, 2022 р., 12:12
З метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми області в умовах воєнного стану за результатами проведеного засідання прийнято рішення:
24 Жовтня, 2022 р., 10:10
21 жовтня 2022 року на базі Грушівської гімназії кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти спільно з кафедрою психології провели науково-методичний семінар «ПОЛІПШЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ ТА ФІЗИЧНОЇ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ШКОЛЯРІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ». Модератор – доцент Юрій Калічак.
20 Жовтня, 2022 р., 11:37
Цього року вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та воїнів УПА під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо!».