01 Вересня, 2022 р., 08:47
Вітаючи  вас з початком нового навчального року, бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей.
31 Серпня, 2022 р., 11:45
Виставка відбудеться 13-15 грудня 2022 року в Об'єднаних Арабських Еміратах,  Дубай.
30 Серпня, 2022 р., 16:12
Всі споживачі водних ресурсів є водокористувачами, які здійснюють загальне або спеціальне водокористування.  Згідно з Водним кодексом  України за умови спеціального водокористування, водокористувачі зобов’язані здійснювати його за наявності дозволу.
30 Серпня, 2022 р., 14:43
Впродовж минулого тижня бюджети 5 територіальних громад Дрогобицького району отримали більше 6 мільйонів гривень з державного бюджету. Йдеться про базові дотації для кожної громади.
29 Серпня, 2022 р., 16:29
Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
29 Серпня, 2022 р., 15:05
Триває війна… Україна надалі виборює незалежність, право мирно  жити на своїй Богом даній землі. Нажаль, гинуть мужні патріоти своєї країни.
25 Серпня, 2022 р., 16:12
Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок).
25 Серпня, 2022 р., 09:53
Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, які стосуються обов’язкового застосування державної мови у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності.
23 Серпня, 2022 р., 15:55
З нагоди Дня Незалежності в день вшанування Українського прапора  відбулися урочистості і в нашій громаді на території Меденицької селищної ради.