27 Червня, 2022 р., 15:07
На Львівщині створено Офіс підтримки військовослужбовців та членів їх сімей (далі – Офіс).
27 Червня, 2022 р., 10:13
Від початку року, в різних областях України фіксуються випадки ботулізму, вкотре звертаємо увагу на це дуже небезпечне для життя та здоров’я захворювання.   В теплу пору року завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша.
26 Червня, 2022 р., 22:26
100 – річний Ювілей святкує сьогодні  мешканка смт. Меденичі  Дмитрюк Олександра Василівна.
25 Червня, 2022 р., 08:33
Сьогодні, 25 червня, свій 100 – річний ювілей святкує жителька смт. Меденичі  Дмитрюк Олександра Василівна.
23 Червня, 2022 р., 16:07
23. 05. 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету  Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина.
22 Червня, 2022 р., 15:42
З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ?Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).
22 Червня, 2022 р., 14:33
Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» буде здійснювати діяльність по залученню Споживачів до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» за наявною ціною  в 7,96 грн. за кубічний метр, що зафіксована до кінця опалювального сезону  та є однією з найвигідніших цінових пропозицій в Україні. Просимо мешканців сприяти роботі працівників компанії.
22 Червня, 2022 р., 09:47
Доводимо до Вашого відома, що Національним університетом «Одеська юридична академія» з 18 липня по 30 липня 2022 року проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів  публічної служби i професійних суддів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за заочної формою навчання.
22 Червня, 2022 р., 09:37
Проєкт „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю” передбачає проведення онлайн курсу „Громадські технології для людей з інвалідністю” на освітній онлайн-платформі „Zrozumilo!” для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.