28 Лютого, 2022 р., 17:10
З метою профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь при приготуванні їжі для тимчасово переміщених осіб, які розміщуються в навчальних та дошкільних закладах, санаторіях, та яких прихистили в своїх домівках мешканці, Дрогобицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області рекомендує дотримуватись правил  безпечного харчування, а саме.
28 Лютого, 2022 р., 13:13
РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 8 "Про обмеження перебування у лісах, масових захисних насаджень вздовж залізничних колій та автомобільних доріг"
28 Лютого, 2022 р., 11:45
ТИМЧАСОВО ПЕРЕСЕЛЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ МЕДЕНИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТЕРМІНОВО ЗВЕРНІТЬСЯ В МЕДЕНИЦЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ СМТ. МЕДЕНИЧІ
28 Лютого, 2022 р., 10:35
Усі чоловіки 18-60 років, які евакуйовуються до нас із зони бойових дій, мають стати тут на військовий облік
28 Лютого, 2022 р., 10:20
МОЗ нагадує мешканцям, що у випадку повідомлення про небезпеку у сховище, окрім теплих речей, води та продуктів, необхідно взяти з собою аптечку.
25 Лютого, 2022 р., 14:51
На Львівщині запроваджують комендантську годину. Вона діятиме з десятої години вечора до ШОСТОЇ (оновлено) години ранку. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.
25 Лютого, 2022 р., 13:53
ХТО МАЄ БАЖАННЯ ЗАПИСАТИСЯ У МІСЦЕВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ (СТОЯТИ НА БЛОКПОСТАХ)  ПРОХАННЯ ПРИЙТИ ДО СЕЛИЩНОЇ РАДИ В СМТ. МЕДЕНИЧІ НА 15:00 ІЗ СОБОЮ ТРЕБА МАТИ ПАСПОРТ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД.
25 Лютого, 2022 р., 12:44
У зв’язку з військовим вторгненням РФ в Україну із 24.02.2022 запроваджено воєнний стан строком на 30 діб.
25 Лютого, 2022 р., 12:04
В приміщенні комунального підприємства ВУЖКГ в смт. Меденичі по вул. Шевченка, 6 відкрито пункт збору гуманітарної допомоги (товари першої необхідності):