18 Лютого, 2022 р., 11:02
В Меденицькій громаді відбулися навчальні збори  щодо дій населення під час виникнення надзвичайних ситуацій; щодо вступу в батальйони територіальної оборони, організація та ведення тер оборони. Збори проходили в приміщенні Меденицької загальноосвітньої школи. Запрошені були директори шкіл, дошкільних установ, працівники культури.  Перед присутніми виступали  представники  РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Сергій Юхновський, Командир зводу батальйону  територіальної оборони Микола Пилипів, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Ярослав Куцик та спеціаліст по роботі з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Валерій Овчаренко.
18 Лютого, 2022 р., 11:00
21 лютого об  11.00 год.  в смт. Меденичі біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбудеться захід з нагоди дня Героїв Небесної Сотні «Пам’ятаємо»!
17 Лютого, 2022 р., 12:24
Неймовірна НОВИНА для поцінювачів прекрасного !
17 Лютого, 2022 р., 10:29
16 лютого Державна податкова служба працівники Головного управління  ДПС у Львівській області  в актовій залі Меденицької селищної ради провели роз’яснювальну зустріч з представниками ФОП  Меденицької громади.
17 Лютого, 2022 р., 09:47
Шановний абоненте!
15 Лютого, 2022 р., 14:45
Для учасників АТО  та  родин полеглих воїнів  організовується поїздка в Меджигор’є з  20  по  25  лютого. Вартість -  65 євро. Духівником має бути отець  Індрій Ромес зі Стрия.  Вся інформація та запис по телефону паломницького центру:
11 Лютого, 2022 р., 15:01
11 лютого 2022 року  відбулося засідання позачергової  XVІІ сесії восьмого демократичного скликання під головуванням селищного голови Меденицької селищної ради Михайла Живчина.
07 Лютого, 2022 р., 14:57
6 лютого 2022 року Міністерство культури та інформаційної політики презентувало айдентику національної кампанії «Світ Сковороди». Вона стартувала рівно за 300 днів до святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди.