17 Травня, 2022 р., 14:36
Меденицька територіальна громада продовжує приймати біженців з тих районів, де життя стало неможливим через постійні обстріли  російських окупантів.  Останніми днями головою Меденицької селищної ради Михайлом Живчиним було прийнято рішення про  прихисток ще  80 біженців. Їм було  надано  тимчасове місце проживання,  предмети першої необхідності та засоби  особистої гігієни. А в подальшому будуть їх підтримувати продуктами харчування. Станом на сьогодні в нашій громаді перебуває 768  тимчасово переміщених осіб.
11 Травня, 2022 р., 15:35
Знову сьогодні Меденицька громада з шаною та скорботою зустрічала загиблих воїнів Збройних Сил України і знову двох: Веселовського  Богдана Богдановича та Янісіва Михайла Івановича. Біль і скорбота, жаль і туга переповнюють серця мешканців громади,  односельчан, родини та друзів.
11 Травня, 2022 р., 10:53
Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).
09 Травня, 2022 р., 16:02
На проведення посівної кампанії сільгоспвиробники Львівщини одержали суттєву допомогу від різних міжнародних компаній у вигляді насіння кукурудзи, картоплі, сої, соняшника, трав та інших.
06 Травня, 2022 р., 16:15
6.05.2022 року відбулася ХІХ позачергова сесія Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина.
06 Травня, 2022 р., 12:52
21 травня 2015 року вступив у дію Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Після повномасштабного воєнного вторгнення Росії постало нагальне питання зміни назв вулиць, які ще пов’язані з радянською добою.
03 Травня, 2022 р., 16:30
Сьогодні,  3 травня в актовій залі Меденицької селищної ради відбулася зустріч медичного персоналу КП «Меденицька лікарня» з представником міжнародної неурядової організації UK-MED, створеної у Великій Британії. Ця організація займається гуманітарною медичною допомогою і надає медичний персонал для вирішення гуманітарних питань. Організація існує понад 20 років.
29 Квітня, 2022 р., 15:04
28.04.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету  Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина.
29 Квітня, 2022 р., 11:20
В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.
26 Квітня, 2022 р., 11:51
Трагедія світового масштабу, про яку ніхто ніколи не забуде…