24 Листопада, 2020 р., 17:28
Минуло вже понад 80 років, але чи можна забути те, що стало частиною генетичної пам'яті?Голодомор 1932-1933 належить до числа найтрагічніших подій історії України. Геноцид, здійснений Москвою, призвів до величезних демографічних втрат, зумовив катастрофічні зміни в економічному та політичному житті української нації. В Меденицькій центральній публічній бібліотеці організована виставка-реквієм "Лихоліття Голодомору 33-го..."
24 Листопада, 2020 р., 16:40
23 листопада в Меденицькій об’єднаній територіальній громаді розпочалося облаштування Центру надання адміністративних послуг.
17 Листопада, 2020 р., 09:30
Слово «Кокотюха» стало своєрідним брендом, насамперед сучасної літератури, а ще журналістики, кінематографа і блогосфери. Він — за освітою журналіст, а в реаліях письменник, сценарист і оглядач — творить і одночасно відслідковує актуальні суспільно-політичні процеси. Його думки завжди влучні, подані під незвичним кутом і часто розвінчують багато міфів. Автор постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами. Твори Кокотюхи неодноразово були відзначені нагородами. У 2012 році став «Золотим письменником України». З нагоди ювілею - 50 річчя А.Кокотюхи в Центральній Меденицькій публічній бібліотеці організовано виставку-персоналію під назвою "Книги читацьких симпатій", яка знайомить користувачів з творчістю письменника.
13 Листопада, 2020 р., 09:59
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 https://rada.info/upload/users_files/04374743/ef64aadc5727c04fceaaaf672dedc156.doc
10 Листопада, 2020 р., 14:16
Літературна композиція в Народному домі с.Опори з нагоди Дня української писемності та мови.
09 Листопада, 2020 р., 16:30
Про результати виборів депутатів Меденицької селищної ради від 25 жовтня 2020 року
09 Листопада, 2020 р., 10:05
З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема, в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування; організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання; у яких відсутні документи, що посвідчують особу, у зв’язку із чим виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла; а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».
09 Листопада, 2020 р., 09:54
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва !