02 Листопада, 2020 р., 14:43
КНП «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради  оголошує конкурс на здачу в оренду приміщення стоматологічного кабінету площею 30 м.кв. За детальною інформацією звертатися до адміністрації лікарні.
30 Жовтня, 2020 р., 14:32
        З понеділка, 2-го листопада, після осінніх канікул, відновлюється повністю очний освітній процес шкіл Меденицької селищної ради, тобто до школи повертаються всі діти: і молодші, і старші класи. В подальшому ситуація буде залежати від рівня росту захворюваності у навчальних закладах.
30 Жовтня, 2020 р., 12:49
У вівторок 03.11.2020 року в смт Меденичі  з 10.00-13.00год. буде проводитись прийом громадян спеціалістом селищної ради по субсидіях, а також, цього ж числа, з 14.00-17.00год. в с.Летня. В с.Опори прийом громадян буде проводитись у четвер 05.11.2020 року з 10.00-13.00год. в приміщенні сільської ради.
23 Жовтня, 2020 р., 12:55
22.10.2020 року працівниками культури у Народному домі села Летня проведено шаховий турнір серед школярів громади. За призові місця змагалися школярі різного віку.
22 Жовтня, 2020 р., 17:51
    Сьогодні, 22 жовтня 2020 року з робочим візитом у Меденицьку ОТГ завітали представники Державної служби якості освіти у Львівській області. У ході зустрічі заступник начальника - начальник відділу інституційного управління Р.Т. Монастирський та головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Л.Я. Мельник ознайомили директорів шкіл і їх заступників з етапами розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Представники служби надали консультативні відповіді щодо інституційного аудиту та обговорили роль батьків і учнів в процесі аудиту.
19 Жовтня, 2020 р., 22:43
Меденицька селищна рада оголошує конкурс на зайняття посади директора КНП “Меденицька лікарня” Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
19 Жовтня, 2020 р., 17:03
Сьогодні, 19 жовтня в приміщенні Меденицької публічної бібліотеки розпочалось 5-денне навчання із спеціалістами які будуть залучені до роботи та надання адміністративних послуг у ЦНАП. Навчання організоване в рамках проекту «U-LEAD з Європою».
19 Жовтня, 2020 р., 16:48
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
19 Жовтня, 2020 р., 16:14
Традиційно у другій половині жовтня у Меденицькій центральній публічній бібліотеці триває Свято української книги.  Цьогоріч бібліотека отримала нові книги за кошти місцевого бюджету  Меденицької селищної ради, частину з яких представлено на книжковій виставці "Її величність - українська книга". Видання різноманітні за темами та жанрами, тож кожен користувач зможе підібрати для себе приємне і корисне. Ми переконані, що дитяча книга, незважаючи на високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для дітей, читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнанного. Запрошуємо Вас ознайомитися з новими надходженнями української дитячої літератури. Святкові новинки книг Вас приємно здивують.
16 Жовтня, 2020 р., 14:48
Сьогодні, 16 жовтня, на базі Меденицької СЗШ I-III ст. пройшов перший етап Двадцять першого Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».